Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körülbelül hány kutya fajta...

Körülbelül hány kutya fajta létezik? Sorolnátok nagyon-nagyon különleges ( akár kinézetben, akár egyedszámban) kutya FAJTÁKAT?

Figyelt kérdés

Köszönöm!

Első kérdésem: Hány kutya fajta létezik kb.?

2. Linkelnétek képet, oldalt olyan kutya fajtákról amelyek valamiért különlegesek.Színezete, kinézete, alacsony egyed szám.Ilyesmikre gondoltam.

Köszönöm előre is!


2010. dec. 3. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon tudom, de valahol azt olvastam, hogy több, mint 400.

Nekem pl több olyan fajta van ami tetszik és nem nagyon ismert, mert az FCI nem ismerte el! Linkelek egy párat!


Markiesje:

[link]


Catahoulai leopárdkutya:

[link]


Chippiparai:

[link]


King Shepherd:

[link]

2010. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon szépek amiket linkeltél! Főleg az első!
2010. dec. 3. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
sok kutyafajta létezik vannak olyan fajták amiket télleg FCi nem ismert el sajnos pedig szépek vanak olyan ritkafajok amiket nem tenyésztenek csak pár keverékük van menhelyen tlaálhato, kihalás szélén állnak ritkak utyák fekete és az ó németjuhász, és sok más fajta
2010. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak az FCI által nem elismert fajták: [link]

Igaz itt csak a fajták töredékei találhatók, lehetetlen lenne megmondani hány kutyafajta létezik

2010. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A világ legritkább kutyája tudomásom szerint a Chinook,legérdekesebbnek pedig a lundehundot mondanám-tetőtől talpig más,mint a többi kutya:)Jelenleg kb 4-500 kutyafajta van,de ezek közül nagyon sokat nem ismert még el az FCI,nincsen kifejezett fajtajellegük,s ahány egyed,annyi féle. [link]

[link]

2010. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!