Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan táp kutyáknak,...

Létezik olyan táp kutyáknak, amiből keveset kell ennie és "nagyon" hizlal?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon hamar megun enni ! Már mindent kipróbáltunk , éheztetés, időben etetés , .......stb de akkor sem hajlandó mennyiséget enni !

Sajnos a testsúlya is igazolja , hogy többet kellene ennie , mert elégé nyüzüge .

Akitől vettük , csak táppal etette, semmi puha kaját nem adott és sajnos mi sem tudtuk rászoktatni .(5 hó alatt)

Még a főtt húst sem eszi meg, mert gondolom azt is puhának tartja. Ha nem kap 2 napig tápot akkor sem eszik meg semmi mást ! :-( Inkább koplal

Ezzel csak az a bajom , hogy csontosan vékony !

Vettem Royal cannint , Select goldot , de eggyiktől sem hízott. Egy csomó embertől kaptam kóstoló tápokat,hátha habzsolni fogja őket , de nem ...

Ezért is kellene , olyan amiből ha keveset eszik , hízni fog, mert sajnos még mennyiséget sem eszik .........

Amúgy semmi eü. gondja nincs !A doki is azt mondja , hízhatna 1 kicsit , de nincs szervi problémája , vagy más eü. baja , ami meggátolná ebben !

Biztos kiskorában szerzett tapasztalatok, rendszertelen etetés ,......


Légyszi aki tud , csak az írjon ,


Melyik a leghizlalóbb táp ,


2012. ápr. 16. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tegnap voltunk kutya suliba és a kiképző ezt a kaját ajánlotta, mert nekünk is vékony egy kicsit a kutya, kevés kell belőle és minden benne van ami a kutyának kell. Nézzél szét az oldalon hát ha van valami ami megtetszik!

2012. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

pajzsmirigy funkciót nézett a doki?

Etess nyers hússal (ne főttel) meglátod, hogy enni fog

(BARF etetés a neten találsz infót)

2012. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1. köszi

2 . már a nyers húst is próbáltuk , többször is , több félét, de még meg sem szagolja a közelébe sem megy !

köszi

2012. ápr. 16. 10:22
 4/16 A kérdező kommentje:
ja , és a pajzsmirigyét még nem nézte ! :-) köszi
2012. ápr. 16. 10:23
 5/16 A kérdező kommentje:

1-től


ezt a fresnapfban meg tudom venni ?

2012. ápr. 16. 10:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg tudom, de az a baj, hogy csak nagy csomagolásban van, 15-20kg. Ami azért nem szerencsés mert az én kutyám is olyan hogy ha sokáig kap egy bizonyos kaját megunja és nem eszi meg. Azt csinálhatnánk hogy megbeszélünk egy fajta kaját meg vesszük és megfelezzük :D Meglátjuk, hogy eszik e egyáltalán. A kiképző azt mondta, hogy ő a német juhászának 25dkg adott belőle . Ha gondolod kipróbálhatjuk :D
2012. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ok , benne vagyok , bár az enyém 1 évig eheti majd , mivel kis termetű kutya :-))))


Most utána néztem más hizlaló tápnak is és sokan istenítik a Working& Endurance


Kimondottan hizlaló táp, hallottál már róla ? Ismered?

Én nem találtam hozzá magyar oldalt, nem is tudom hol lehetne hozzájutni

Bár ez is csak 15 kg-os kiszerelésben van !

2012. ápr. 16. 11:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A brit, brit care, profine, pro pac, orijen, acana, belcando valamint a taste of the wild és a josera mind olyan tápok amiknek van hízlalóbb (pl sport) tápja és kevesebbet kell adni belőlük, mint a royalból (a select goldot csak hírből ismerem). Kb 100g /10kg testsúly az adagolásuk.

Sokból közülük van kisebb kiszerelés is , nem csak 10-15kg-os.

Esetleg még kondíció javítására szokták ajánlani a lazacolajat, kárt biztos nem teszel vele, csak egészségesebb lehet tőle a kutya, persze túladagolni nem szabad mert valószínűleg hasmenést okozna.

2012. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Húú, hát ezekből lehet válogatni, köszi szépen !

Pici oliva olajat szoktam a tápjára önteni,mert azt sok helyen olvastam , de amíg nem szívja be a táp, addig hozzá sem nyúl !

Köszi szépen még 1x, ezkből lesz mit kipróbálni:-)))))))))

2012. ápr. 16. 11:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit, az active, sport, working... fajtáikat nézegesd, illetve a Taste of the wildból nincs így kiemelve, annak a magasabb fehérje-zsír arányú tápja lenne nektek jó. A working &endurance eukanuba táp, annak is vannak még aktív tápjai és 3kg-os kiszerelésben is kaphatóak, nem csak 15. A zoofast.hu-n amelyik gyártó gyárt kis kiszerelést mind megtalálható szinte, illetve a dogshop.hu-n is akad pár.
2012. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!