Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az éjszakai ugatások lehetnek...

Az éjszakai ugatások lehetnek attól, hogy keveset van lefárasztva a kutya?

Figyelt kérdés

kb 1 hete éjszakánként ugat a kölyök kutyánk, elég rossz ,mert nem tudunk tőle aludni, eddig nagyon ritkán ugatott..


én vagyok az aki gödöllői és írtam ,hogy a parkokból kitiltották a kutyákat stb.. mivel hétköznap nincs időm messzire menni így csak sétálunk és kevésszer van elengedve,gondolom ez kevés lehet neki


ez lehet ok az éjszakai ugatásra??


2012. ápr. 12. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű ez a problémája. Keress olyan helyet, ahol el tudod engedni, sajnos aki kutyát vesz vállalnia kell a mindennapi sétát. Próbáld valahogy megoldani, neki nem tudod elmagyarázni, hogy kevés az időd.
2012. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

sétáltatni mindig normális sétálunk vele..csak az elengedés nehézkes,mert pl van amikor én később érek haza és tesóm viszi le őket, de azt nem várhatom el,hogy két kutyával sétáljon órákat, amíg volt park addig jó volt, ő is kivitte csomószor őket,illetve én is ha egyedül voltam, egy idős és egy kölyök kutyával nehéz a séta ( ha egy ember visz két ebet..)



hát akkor keresnünk kell egy helyet ahol jól kitudjuk fárasztani..

2012. ápr. 12. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld szellemileg is lefárasztani, taníts neki trükköket, játszatok sokat, esetleg járjatok el kutyasuliba, biztos van a környéketeken.
2012. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

van itt a környéken kutyasuli csak rohadt drága ,arra meg nincs pénzünk..


tesóm kutyuja igazából a kölyök, régebben mindig tanított neki trükköket ,de most már ritkán,de lehet én fogok neki állni ,meg tanítom neki azokat a trükköket amit az én kutyám tud..

a kutyám már annyi trükköt tud ,hogy nem tudom mit tanítsak neki,nagyon gyorsan tanul,de ez a kölyökről nem mondható el,az a baj hamar elunja magát.. :)

2012. ápr. 12. 17:36
 5/9 anonim válasza:
Találd ki, hogy mi motiválja a kutyát, a játéka, a takarója, étel, minden kutyusnak megvan a kedvence, csak kreativitás kérdése, hogy használod fel a tanítása érdekében (:
2012. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyértelműen IGEN a válaaz!Napi aktiv 1-2-3 óra mozgatás a minimum.
2012. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tegnap 1 órát voltunk az egyik futtatóba végig futkározta az 1 órát ,labdát dobáltunk neki, sőt itthon is dobáltunk neki plüssöt,szerintem jól kifáradhatott,mert éjszaka nem volt ugatás :)
2012. ápr. 13. 15:04
 8/9 anonim válasza:
igen, általában ez a baj
2012. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy már nem csinálja szerencsére, de van olyan nap amikor nem tudjuk elengedni,de a sok séta mindig meg van :) ugatás már nincs..
2012. aug. 12. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!