Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet panelba jobb egy kicsit...

Lehet panelba jobb egy kicsit nagyobb kutya?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a nagyon kicsi kutyáknak sokkal gyakrabban kell pisilniük. Párommal szeretnénk egy kutyát, panelba, de nap közben dolgozunk. Azon kívül persze lenne sok időnk a kutyára, de kibírná azt a 8 órát, amíg távol vagyunk? Pisi-kaki szempontjából. Arra gondoltunk, hogy nem egy ilyen nagyon kicsi kutyát választanánk, hanem valami spánielt, vagy spániel féle és méretű keveréket. Az jobb lenne?
2012. ápr. 17. 15:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én spánieles vagyok mi is fél éves korába találtuk. Én teljesen tudom cáfolni az előttem szólókat. Szobatisztasággal voltak problémáink de pár hónap és megtanulta. Most versenyekre járunk. És egész hamar le lehet fárasztani nem úgy mint a másik kutyámat. 1-2 óra szaladgálás pici szellemi foglalkozás. És tökéletesen higgadt kutyát kapunk. :)

És szerintem tökmindegy mert egy átlag kutya lazán kibírja ezt az időt még újra nem wc-zhet.

Jah és simán kibírja a 8 órát.

De itt sokan tartanak tacs

2012. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
bocsi lemarad tacskó keveréket is.
2012. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tesóméknak meg szintén spanijuk van. Fut pörög egész nap, naponta többször mennek a futtatóra sétálni, nem csak háromszor. Hétvégente kirándulnak hosszabb távra ( nem autóval ), és még így se fárad le nagyon. Van hogy magára marad egy két órát, na akkor aztán rombol.....
2012. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!