Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem vedlik a kutyám?

Miért nem vedlik a kutyám?

Figyelt kérdés
a kutyus még nincs egy éves, rengeteg szőre van, néha próbálom húzogatni nem e megérett már, de nem jön ki. Miért nem vedlik, már április van? Túl kicsi még hozzá?
2012. ápr. 18. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
milyen fajta? Ha uszkár pl akkor nem is fog vedleni!
2012. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem olyan fajta. Próbáld meg fésülni, úgy kijön a fölös szőr,ha van
2012. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
az enyém se vedlik,csak a szőrét hullatja.a gőtém viszont vedlik rendesen:)
2012. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1-1,5 éves korra szokott befejeződni az első 'nagyvedlés'. Ne aggódj, lassan el fogja kezdeni, nem fogod győzni fésülgetni. :)
2012. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
semmilyen fajta. a korcsok meg általában vedlenek.
2012. ápr. 18. 12:55
 6/20 A kérdező kommentje:
egyébként nem piszkálásból mondom, de aki uszkárt tart, az valószínűleg tisztában van vele, hogy a kutyája nem vedlik meg h hipoallergén.. szóval ne nézzétek már az embert ennyire gyagyának:D
2012. ápr. 18. 12:56
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
"semmilyen fajta. a korcsok meg általában vedlenek." - ezek után gyagyának nézlek. Akkor miknek lehet a keveréke.
2012. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl nagy véleménnyel a kutyádról, remélem csak rosszul fejezed ki magad, de azért szereted. A kedvemért légy szíves hívd keverék kutyának. Válasz: próbáld fésülni + türelem.
2012. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Mi az h semmilyen fajta? Ilyen tapasztalatlan vagy a kutyák terében? Akkor minek van kutyád?

A korcs azt jelenti h életképtelen kutya úgyhogy ilyeneket szerintem kéne írnod. Keverék az h (ha nem tod felvilágosítalak) két kutya fajta pl.: német juhász és agár keresztezve egymást világra hoznak több kiskutyát az keverék mert több fajta össze keveredve az keverék.:)))

Nekem se korcs kutyám van hanem keverék...


A kérdésedre a választ az interneten megtalálod.

2012. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

szerintem kéne írnod. -> szerintem nem kéne írnod.

Kihagytam a nemet.

2012. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!