Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez csak szerintem nem yorki?

Ez csak szerintem nem yorki?

Figyelt kérdés

[link]


Véletlenül akadtam rá erre a hirdetésre. Már azon is nagyon rácsodálkoztam, hogy vaterán adják-veszik a kutyákat, de azon pláne, hogy keverékeket is pénzért adják!:S Kíváncsi lennék, hogy mi jár azok fejében, akik vaterán veszik az állataikat!:(


2012. ápr. 19. 12:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor egy német juhász keveréket hirdettek yorkinak...
2012. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Na ne már!:D Ezt nem akarom elhinni!:S
2012. ápr. 19. 12:26
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se yorki.... a válasz pedig: szaporítok mindenre képesek a pénzért...
2012. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 compactegon ***** válasza:
100%
én a zexpresszen ausztrál juhászkutyákat láttam, akik amúgy stafford jellegű keverékek voltak :D
2012. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elolvastam a kérdést rögtön erre a vatera hirdetésre gondoltam. Pár napja láttam én is. Erőteljes késztetést éreztem hogy írjak neki. De ami még rosszabb, valaki simán beveszi és arra nem veszi a fáradtságot hogy megnézze milyen egy yorki vagy mik az igényei. Egyébként menhelyi kutyák is vannak vaterán. Fix áron 1 Ft-ért. Ez nem rossz ötlet. De amit ez a kedves eladó művel felháborít!
2012. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt a másik (rajtam kívül:) aki még beszólt a hirdetőnek?
2012. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én. Aki az erős késztetést érezte :) Sajnos nem az első eset, hogy vaterán ilyet kell tennem!
2012. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Igen, a menhelyi kutyusok hirdetése valóban jó ötlet!


Na de azért, hogy még van is olyan, aki simán benyalja, hogy ez egy yorki, az azért elég durva!


Én azért sem írtam, mert egyrészt teljesen haszontalan, másrészt úgyis törli a hirdető.:( Viszont remélem, hogy amíg nem teszi meg, addig páran elolvassák és nem veszik meg. Bár utána meg úgyis menhelyen köt ki szegényke.:(

2012. ápr. 19. 12:53
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
HA szerencsénk van és nem egy internet zseni akkor nem tudja majd törölni. Sokan nem veszik észre hogy lehet ilyet.
2012. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is feltettem pár hasznos kérdést, kiváncsi vagyok válaszol e. :)
2012. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!