Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok eladó pekingi palotakut...

Tudtok eladó pekingi palotakutya kislányt nógrád, heves, vagy pest megyében?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk kiskutyust, és mivel én 7 évesen kaptam kis palotakutyust, és imádtam, olyan édes volt, aztán 14 éves koromban elütötte egy autó és eszméletlenül hiányzik, úgy gondoltuk hogyunk egy második "szuzit".. nézelődtünk a neten de nemnagyon találtunk olyat ami érdekelne. Tehát olyanok válaszát várom akik nógrád, pest vagy heves megyében ismernek olyat akinek éppen lenne pekingi palotakutya kislánya eladó.. mindenképpen lányt szeretnénk.. max 15 heteset és maximum olyan 15-20e-ért.. köszi előre is a segítséget! Főleg a fehér vagy vörös színű érdekelne, de ha más színű, az sem probléma.. Köszi
2012. ápr. 19. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy akarsz 15-20 ezerért kutyát eszednél vagy? Szaporítótól akarsz venni? Hadd gratuláljak hozzá! Vegyél törzskönyves kutyát vagy menhelyen nézz körül! Pekingieknek annyi öröklödő betegségük lehet amit egy kezemen meg se tudok számolni,és ha szaporítótól veszel szűrés nélkül persze akkor nagy eséllyel egy beteges kutyát kapsz! Sürgősen beszéld le magadat erről az ötletről ha nem akarsz élete végéig állatorvoshoz járkálni! mert lehet az előző kutyáddal szerencséd volt,gondolom az is szapis,de valószínüleg legközelebb nem lesz ekkora szerencséd! Én kutyám is pincsi tudom miről beszélek én shih-tzunak vettem egy rohadt szaporítótól,ideggyenge egy kutya,és számos egézségügyi problémája volt már pedig még csak 2 éves lesz!! Soha többet nem vennék szaporítótól kutyát! Te se tedd!
2012. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hagytál le egy nullát az ár mellől? (sajnos nem hiszem...)
2012. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kvittagirl úgy bírom a hozzászólásaid, neked is szaporítótól van pincsid :D Vagyis az vmi sicu-pincsi mix. Persze ettől függetlenül ennyiért jó helyről nem fogsz kapni kérdező, és igaza van kvittagirl-nek.
2012. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

épp ezért próbálok mindenkit lebeszélni mert beleestem én is a hibába,nem véletlenül lobbizok!

Lett egy ideggyenge kutyám,egézségileg is minden nyavajája volt már 100 ezret már biztos otthagytam az orvosnál amiért ilyen helyről vettem őt,és ennyi erővel vehettem volna már Törzskönyveset is. Ember hibáiból tanul,és próbálok mindenkit lebeszélni erről a rossz döntésről!

Sajnos én is tapasztalatlan voltam kutyavásárlásba,és sokan vannak ugyanígy mai napig első kutyások főleg! Nekem nem ő az első kutyám,volt egy családi kutyánk uszkár törzskönyves volt,még 1996-ba vettük 20 ezer ft-ért akkor nagy pénz volt az:) Úgy kellett kölcsön kérnünk úgy is rá:) akkor voltam 5 éves szóval ennyi tapasztalatom volt csak :)

2012. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De legalább mást hátha sikerül lebeszélnünk róla!
2012. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!