Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff szerintetek szep?

Amstaff szerintetek szep?

Figyelt kérdés

Szeretem ha leirnatok a jo es rosz tulajdonsagait amit lattok.!koszi.!


[link]



2012. ápr. 19. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tipikus amstaff. de am. szép
2012. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerintem szép,sőt..:) csak azt sajnálom hogy belőle is divatkutya lett! Lassan többet látok,mint yorkit..
2012. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 TOMAtm ***** válasza:
gyönyörű és okos állat,sajnos a mienket ki kellett golyózni mert folyton elmászkált,kirágta a kerítést meg felburogatta a kukákat(pedig mindig volt kajája).azért nekünk a családi kedvenc,tavaly kapott egy törpetacsit maga mellé h ne szomorkodjon,azóta nagyon egymásra találtak :) két kis gengszter felforgatja az udvart.akkor ajánlom ha van neki nagy hely,és van aki foglalkozzon vele.azt meg ne hidd el h véreb meg ilyenek,ilyent az mond aki nem ért hozzá.
2012. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

3 -as a kerdezo linket a kutyajarol kepeket,arra kivancsi hogy milyen sandardnak latjuk.:))

szerintem szep,mondjuk nekem a rozsa ful tetszik jobban de a tiednek ez all jol:D szep izmos.

nekem is amstaffom van.megmondanad legyszi hogy kiskoatol ilyenek voltak a fulei vagy ilyenre valtozott?en sem kupiroztam neki de az eggyik kezd jobban felfele allni-

2012. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
*linkelt,*standrad.bocsi mar faradt vagyok :D
2012. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
gyönyörű és okos állat. Merő okosságból tesz tönkre mindent a gazdája udvarában... Semmi pénzért nem kellene ilyen kutya. Pláne gyerekes családba.
2012. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Átlagos amstaff. Ráadásul divatkutya.
2012. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kiállítást nem nyernél vele, de a standard-nek megfelel. Átlagos kutya.
2012. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]

ragtam fel kepeket

okszonom a kommmenteket ;))

2012. ápr. 19. 20:33
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

Tűrhető. Láttam már rosszabbat is. Átlagos kutya.

A szülei nem szépek, szerencséd, hogy néz ki valahogy a kutya.

Az apán látszik, hogy nem fajtatiszta. Nagyon hosszú az orra, túlságosan kifejezett a stopja, egyáltalán nem típusos a feje.

Az anyja egy fokkal jobban néz ki (talán rá ütött). De rajta is látszik azért. A feje viszont típusosabb.

Kiállítást meg egyértelmű, hogy nem nyernél vele.

2012. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!