Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyus is menszeszel, vagy...

A kutyus is menszeszel, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos lány kutyusom, és tegnap és ma azt vettem észre, hogy vércseppeket hagy maga után.

Nem nagyon akar enni sem.

Most elõször van kutyusom, sajnos errõl még nem hallottam.


2012. ápr. 20. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tüzel a kutyusod, most van itt az ideje. Adjál rá bugyit, hogy ne kenjen mindent össze. Lehet kapni kimondottan tüzelő bugyit is, de ha nincs pénzed rá, kb 1000 ft., akkor egy kiselejtezett bugyi is jó, csak vágjál ki lyukat a farkának.
2012. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tüzelésnek hívják! A szukák fél évente tüzelnek, ekkor fogamzóképesek. Gondolom kiskutyákat nem szeretnél,szóval jobban jársz ha ivartalanítod akkor megszűnik a tüzelés is
2012. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
..és óvatosan sétáltasd őt, vagy zárd el a kan kutyák elől.
2012. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem értem, hogy valaki kutyát vesz, és az alapvető dolgoknak nem néz utána.

Interneten is sok rengeteg dolgot találsz, olvasgass, sok mindent megtudhatsz a kutya tartással kapcsolatban.

2012. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tüzelésnek hívják....Azt tudod mi az az ivartalanítás? Ha nem akarsz kis keverék kutyákat akkor vidd el dokihoz és csináltasd meg ! Az előzőnek igaza van, mielőtt kutyád lesz inkább informálódj ilyen alapvető dolgokkal kapcsolatban, mert ha nem tudod ez mi, akkor előtte ezeket után kutakodj mert ilyenkor jön a nemvárt 12 kiskutya ;(
2012. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!