Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sakál kutya, mi a teendő?

Sakál kutya, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már írtam ki ilyen kérdést, de akkor még bizonytalan voltam. Már tudom, hogy a környéken kóborló keverékben 50% biztosan aranysakál. 1 hónapja figyelem a viselkedését, és mindeg egybevág. Már egész közel jön hozzám, de megsimogatni nem engedi magát. Gondoltam, ma rádobok egy pórázt, és szólok az állatkertnek, menhelynek. Most nem az a lényeg, hogy sakál e, hanem hogy mi a teendő. Szerintetek?

2012. ápr. 21. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj egy menhelynek ők tudják mit kell tenni
2012. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmi. Minek foglalkozol vele?
2012. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kamu?Mert ha nem szánj meg egy képpel:)
2012. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ma megyek fotózni, utána felteszem képfeltöltésre. Kérdés, hogy ma látom e. Egyszer már lefotóztam, de semmi nem látszott belőle, nagyon messze volt, és eddig inkább a szelidítésére fektettem a hangsúlyt. De tegnap már olyan magabiztosan járkált körülöttem, hogy ma hagyni fogja, hogy közelről lefotózzam.minden egyezik, kivéve, hogy a füle ilyen: [link] (mmint a formája/


És hogy a mellső két lába térdig fehér.

2012. ápr. 21. 14:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem szívesen mondok ilyet, de én nem próbálnám meg befogni, ha mégis sakál lenne. Ki tudja nem e veszett, nem terjeszt e valami betegséget. Hagyd inkább az állatvédőkre. Egyedül nem hősködnék, nehogy megharapjon.
2012. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De az állatvédőket mindenképp felkeresem. Veszettnek biztos nem veszett, mert akkor pont, hogy szelíd lenne.
2012. ápr. 21. 16:00
 7/17 anonim ***** válasza:
majd ha sikerül róla egy képet készítened tedd fel :)
2012. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Na, megtaláltam ott, ahol kószálni szokott. Felismert, hozzám jött, nagyon közel, de megsimogatni nem engedte magát. A képekről sajnos nem látszik a viselkedése, mozgása.


[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 21. 19:40
 9/17 A kérdező kommentje:

[link]


Lehet, elfogultságból hasonlítom annyira a sakálhoz, de még mindig állítom, hogy 40-50% sakál. Ha a kinézet nem elegendő, akkor ott a viselkedése, életmódja, ami elég sokat nyom a latba.

2012. ápr. 21. 20:30
 10/17 anonim ***** válasza:

többszörösen kevert kóborkutyának hívják ezt a fajtát:)

vagy ne foglalkozz vele, vagy ha célod, hogy egy gyepin sinlődjön akkor szólj a gyepmesternek

2012. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!