Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökvizslának milyen tápot...

Kölyökvizslának milyen tápot adjak?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes kölyök szuka magyarvizslánk, elég kicsi most kb 3.5 kg a súlya. A tenyésztőnél SUSA AZ tápot kapott, ebből kaptunk is valamennyit hogy ne fájjon úgy az elszakadás az alomtól. Nálunk ezt a fajta tápot nem lehet kapni, így át kell állnunk valami másra. Szeretnék jó minőségű, tartósítószer mentes tápot adni. A Fressnaps-ban az eladó HAPPY Dog Baby tápot javasolt. Mi a véleményetek?

Szerintetek mikor lehet áttérni vegyes táplálásra,úgy értem heti 2-3x húsleves, husi rizzsel... ilyesmi?


2012. ápr. 22. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kennel's Favourite is nagyon jó táp rengeteg féle van belőle és árban is elfogadható. Bár szerintem a Happy Dog is jó táp viszont az én kutyáim nem szerették. Én már most áttérnék a vegyes táplálásra.
2012. ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Bosch táp is nagyon jó, kb. Royal Canin szint, és a kevés reklám miatt meglepően olcsó a minőségéhez képest. Van belőle rengeteg fajta, én neten rendeltem 15kg-ot 7600-ért, és nagyon meg vagyok elégedve.
2012. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kennel's favourite, Bosch tápok tényeg jók, és a Royal Canint nem ajánlom, nagyon sok benne a gabona, sokaknál nem is válik be..
2012. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kennels Favourite, Josera (Emotion Line), Team Breeder, Brit, Bosch, Pro Plan. Húst is kaphat nyugodtan. Rizzsel, főtt zöldségekkel, lehet farhát, csirkenyak, nyesedék. Imádni fogja.
2012. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!