Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsinek ha ideges...

Palotapincsinek ha ideges kiakad a szeme?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, kiakadni nem akad ki, csak jobban kidülled.
2012. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért??
2012. ápr. 23. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
miénknek is kidülled ha leszidjuk :DD hátracsapja olyankor a fülét,kidülled a szeme,és kidugja az alsó fogsorát :D haláli!
2012. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de mókásak ilyenkor.
2012. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha idegesek, hátrahúzzák a fejükön a bőrt, így a szemhéja is kicsit hátrafeszül és jobban kidülled a szeme. Eleve olyan fajta, aminek aránytalanul nagyok a szemgolyói és kicsit kívül ülnek a szemei...


Elméletileg ha durván fejbe csapod hátulról, kiugorhat a szeme. Persze ezt nyilván nem szabad kipróbálni.


Én is hallok ezt-azt a Pekingi-k "kiugráló" szeméről, ezért is vigyázok az enyémre nagyon. Nem szoktam erőteljesen simogatni a fejét hátrafele...stb.


Azt például mostanában vettem észre, hogy ha nagyon koncentrál az enyém, akkor kettéállnak a szemei, mintha kancsal lenne, plusz kidugja a nyelvét, hasonlóan az egyik válaszoló kutyájához. :)))

2012. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs, de a szomszédomnak van 2-ő is,de amikor ugatnak nagyon haláli kinézetük van és csak most vettem észre hogy kidülledt a szeme rákerestem a google-n is de nem nagyon irtak semmit.
2012. ápr. 23. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már az egyik palotapincsimnél, hogy verekedés miatt kiugrott a szeme. Egy kis műtéttel visszarakta neki az orvos, de ha jobban kijön, megvakul.
2012. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megvakul, mert eltávolítják a szemét.
2012. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!