Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja 1 hónapos...

Lesz valami baja 1 hónapos palotapincsinek, ha nappal kint van az udvaron este meg bent?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha este úgyis bent van akkor, nappal is maradjon csak addig ameddig nem lesz jó idő, szerintem elég csak egy hónapig, addig ő is kicsit összeszedi magát. :)
2011. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
enyém is így van , csak ő 6 éves. De szerintem a tiéd még túl pici. Nem fázik nagyon kint?
2011. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nehogy kint hagy már, megfagy szerencsétlen! Ő még kutyababa. Arról nem beszélve hogy a palotapincsi szobakutya.
2011. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Igen, lehet. 1 hónapos kutya még szopik és nem marad életben az anyja nélkül a hideg udvaron.
2011. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

1 hónapos és nálad van?

Nem szabad egy babát ilyen időben kint hagyni még nappal sem!

2011. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2%

Mi baja lenne? A kutyák könnyen alkalmazkodnak, eredetileg kint a helyük.

Igaz, kölyökkutyáknál azért figyelni kell, de mostanság elég jó idők vannak. Éjszakára mondjuk nem szabad kint hagyni egy kölyköt, egyébként felnőtt korában simán elvan fagyban is, persze egy normális kutyaházat illik neki biztosítani.

Összegezve: amíg kölyök, addig ne éjszakázzon kint, ha nagyobb, akkor meg ott tartod ahol akarod. Személy szerint jó ötletnek tartom hogy este bent lehet :) De nem kell állandóan ott tartani.

2011. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne hagyd kint! Biztos hogy megfagyna!
2011. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
Már miért ne lehetne nála? Ha már normálisan eszi a normál kaját, akkor nincs semmi gond. Ilyenkor szerintem már nem igazán engedik hogy szopjon, azért használja már a fogait is rendesen. Az anya kutyának se jó ha szétharapják.
2011. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért ne legyen nála mert a kölyök kutyát 8-10 hetesen szokták elhozni!
2011. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Tapasztalataim szerint szinte sehol sem várják meg a 10 hetet. Ha tud önállóan enni, akkor nem lesz semmi gond. Csak az oltásai meglegyenek
2011. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!