Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kiskutyáknak (3...

Németjuhász kiskutyáknak (3 és 5 hónaposak) mik a legjobb kutyatápok?

Figyelt kérdés
Tudom állandóan visszatérő kérdés, hogy melyik kutyatáp a legjobb, és most én is érdeklődni szeretnék. Nekünk két kis németjuhászunk van (3 hónapos és 5 hónapos). Kaptak már a Pedigree-től a Royal canin-ig mindent ( a táp mellé főzött kosztot is mindig kapnak, mindenki dícséri milyen boldog, szép kutyusok), de bármivel is etettük épp, arra mindig azt mondták, hogy az rossz ( a legtöbb ismerősöm a Tesco-s táppal etet, ők nem is értik mit izgulok ennyit a kutyák etetésén). írjatok véleményeket a tápokról, ki mit használ. Nagyon köszönöm!

2012. ápr. 24. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én tettem fel tegnap:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2891673-melyi..


Szerintem ezek a legjobbak...szerintem:)

2012. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, hogy mások mit mondanak.

Ne etesd Pedigree-vel, meg hasonló vackokkal. De a középkategóriától fölfele jó tápok vannak. Ezek közül azt kell etetni, ami a kutyáknak is beválik. (Kevés, jó állagú kaki, szép ás fényes szőr...)

Ilyenek pl:

Josera, Brit, Bosch, Purina ProPlan, Happy Dog, Royal Canin, Acana, Orojen + még van vagy 1000 féle.

2012. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

most a Royal canin junort (nagy testű kutyáknak valót) kapják "szegénykék" :) , nagyon szeretik, bár nem is válogatósak, eddig bármit adtunk felfalták.

csak az eladó szinte lehordott amikor megvettem ezt a tápot, hogy ez egyáltalán nem olyan jó és felelőtlen gazdik vagyunk...ezért vagyok kíváncsi a véleményekre...köszönöm a válaszokat

2012. ápr. 24. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
a Royal cannint nem ajánlom,mert kevés a hús tartalma és van benne tartósítószer
2012. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
belcando esetleg? Nagyon jó még a pro plan,eukanuba,happy dog,acana.
2012. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia !

Én orosz fekete terrierekkel foglalkozom , de szerintem az alábbi tápok kiválóak:

Brit care

Trainer fittnes

Happy Dog maxi junior

a www.allati.com -on bolti átvételkor nagy ker áron meg tudod venni

2012. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!