Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinál egy labrador...

Mit csinál egy labrador kutya, ha egy idegen ember bemászik a kerítésen, és mit akkor, ha például séta közben egy kevéssé kedves ember belémköt?

Figyelt kérdés
Alkalmas őrző-védő feladatok ellátására is?

2012. ápr. 25. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kerítést nem nagyon tudom, még nem volt példa rá, de viszont sétáltatáskor az enyém morog és ugat...igazából nem nagyon tudom hogy alkalmas-e, mert az enyém tanítva van, így ő igen. (: Remélem valamit bírtam segíteni!
2012. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

farokcsovalva megmutatja hogy a funyiro :) max ennyit tud egy labrador. habar lattam mar orizni is alapban nem erre valo.


enyem ugat a keritesnel de ha mar bejon az a valaki akkor csak farkat csoval.

2012. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vidd el őv tanfolyamra és akkor parancsra megvéd. Más esetben vagy igen, vagy nem.
2012. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

masodik valaszolo vagyok, meg annyit hozzafuznek, az enyem volt, jart kutyasuliba. semmi :)

jott a kikepzo feloltozve a nemet juhaszok mar teptek a porazt az en kutyam meg csovalta a farkat :)


de ezt szeretem benne, kicsi fiam van es tudom hogy nem fogja megkajalni reggelire.

35F

2012. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kutyaiskola egy dolog, és őrző-védő tanfolyam egy másik dolog.... őrző-védő tanfolyamra vitted?
2012. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 petrusi ***** válasza:
agyonnyalja. A labrador nem jó ilyesmire.
2012. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg, tetszik nekem, azon gondolkozok, jó lenne-e nekem. Ezért tettem fel a kérdést. Én is kisgyerekkel is szeretném tartani, viszont azért azt is szeretném, hogy őrizze a házat. Ez a kettő ötvözhető egy kutyában? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. ápr. 25. 16:19
 8/10 petrusi ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz egy ilyen kutyához, akkor ajánlom a schnauzert.
2012. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

annyit hozzafuznek hogy nem orzo vedo kutya es nem is lesz. a labradort nalunk vadaszkutyanak hasznaljak foleg. na de. az enyem is agyonnyal mindenkit, de a keritesnel levoket ugatja aki ismeretlen. es hidd el azert egy him labradornak igazan visszatarto ugatasa van, olyan mely oblos :)


masik dolog aki nem ismeri a kutyakat vagy feluletesen, az szepen atmegy az ut masik felere. ugyanis a him labradorom van vagy 45 kilo. es azert az mar tekintelyt parancsolo...

2012. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szukának is mély a hangja. Németjuhász nagyon jó házőrző és imádja a gyerekeket, nekem az van. De a schnauzer dettó.
2012. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!