Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier fajtamentőkről...

Rebce kérdése:

Bullterrier fajtamentőkről van információtok?

Figyelt kérdés

Szeretnék örökbe fogadni és a Bullterrier fajtamentőknél az interneten ráakadtam egy kis tündérkére.

Bármilyen információnak örülök, örökbefogadási szerződésről, emberi tényezőkről, illetve ha már fogadtatok örökbe tőlük, milyenek voltak, kijárnak-e ellenőrizni a kutyát, stb.

Köszi



2012. ápr. 26. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Facebookon fent vannak, de nagyon kemény feltételeknek kell megfelelni és szinte egy kutyájuk sem alkalmás másik kutyával való együttélésre.


[link]

2012. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. máj. 2. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:

3 bullterrierem van, 2 a Fajtamentéstől örökbefogadott. Nem tudom, mire gondolsz a "nagyon kemény feltételekkel"... Tény, hogy nem adnak bárkinek kutyát. De mikor (még ilyen "kemény feltételek" mellett is) olyanok történnek, hogy az örökbefogadó továbbadja, eladja, elajándékozza, éhezteti, dögkútba dobja a kutyát, akkor szerintem ez teljesen érthető. Igen, ezek mind megtörtént esetek!

Az meg hogy melyik kutya jön ki a többi kutyával, végképp nem a Fajtamentőkön múlik. Nyilvánvalóan nem az egészséges, problémamentes, tündibündi kutyák kerülnek hozzájuk. Mivel mindegyikük ideiglenes családban rehabilitálódik örökbe adás előtt, ezért akit lehet szocializálni, azzal meg is teszik. Sajnos van olyan, akit nem lehet, de attól még egyke kutyaként boldog életet élhet egy szerető családban.

2012. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit úgy állítod be, mintha szidtam volna őket...


Szerintem egy átlag örökbeadáshoz képest kemények a feltételek (az, amik történtek sajnos bárhol, bármikor megtörténhetnek, akár egy 500ezer forintért vásárolt kutyánál is).


Az meg tény és való, h megpróbálnak mindent, de a jelenleg befogadható kutyáikból nem sok alkalmas a többi kutyával való együttélésre - ez a leírásokban is benne van.

Akkor most mi rosszat mondtam?

2012. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!