Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Társaságban nem kéne említenem...

Társaságban nem kéne említenem, hogy a Yorkshire terrier az egyik kedvenc kutya fajtám?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mi az általános vélemény róla. Sokak szerint ez "gáz". 35 F
2012. ápr. 27. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Egy 35 éves pasinak? Hát, tényleg az ... mégha 13 éves kislány lennél.

De tényleg .. mit szeretsz rajtuk? Kiváncsi vagyok rá.

2012. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy gáz!!! Yorkshire terrier is kutya még ha sokan nem is annak nevelik! Egyáltalán nem kell szégyellned,nem kell feltételnek lennie hogy egy férfinak csak németjuhász illik például,nőnek meg csivava..Ez úgy hülyeség ahogy van!
2012. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt, hogy milyen nagyok "belülről".:)

Úgy ahogy van, szeretem a fajtát. Kinézetre is, szerintem szépek. Meg igazi karakterek, jó a humorérzékük.

Amúgy roppant kíváncsi lennék rá, hogy hogy bírna el egy Yorkival egy 13 éves lány...

De amúgy a Komondorokat is nagyon szeretem, Komondorom is volt. A jellemében még keményebb, meg hát ott elég tiszteletreméltó erő is van mögötte.

2012. ápr. 27. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvan a véleményem azokról, akik 1-1 fajtát "elítélnek" Attól még, hogy az emberek nagy része hülyén neveli, az nem a kutya hibája, hanem az idióta gazdáé.

Nekem is yorkim van, BH vizsgás kitűnő eredménnyel.

2012. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Társaság függvénye, ha kulturált, értelmes emberekről van szó, nem fognak emiatt elítélni. Míg itt is jött elsőre egy komment, hogy jaj, de gáz. Én biztos nem ítélnélek el miatta, meg sok olyan embert ismerek, aki nem akadna fenn ezen, de olyat is tudnék mondani, aki meg kiröhögne emiatt. Ne foglalkozz ezzel, aki emiatt beszól csak magát égeti. Például én nem a kis cuki szőrgombócot látom a yorkieban, hanem egy olyan kutyát, akit keményen kell fogni, mert vérbeli terrier, de sokan azt hiszik csak cukcsimukcsi plüsskutya, akinek masnikat lehet rakni a kis "hajába", meg lehet tatyóban hordozni, cuki kis rucikat adni rá, meg beparfümözni. Na utóbbi emberek azt gondolják a yorkie nem is kutya, csak dísz vagy játékszer, hát szerintem az ilyen emberek véleményére nem kell adni.
2012. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a yorki csak kivülről plázakutya,egy 13éves kislányt lehet nem huz el és elbir vele de ugy a fjeére nő mint a huzat!

Egyátalán nincs semm baj abban ha neked az tetszik,ugyanis a kutyát nemkinézetre válasszuk hanem jellemre. Ennyi erővel miért baj h ha egy plázacicának egy pi tetszik. Az nem ekkora probléma?Szerintem jol látod h a belső érték alapján kell kutyát nézni és nem kivülről. A yorki lehet hcuki,meg édes,meg tredni,de attol még terrier és egyátalán nem az a táskában vivő fajta.Sokan félrenevelik.Ebből eredendően kevés stabil idegrendszerű normális yorkit látni.

2012. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ha az egyéniségük, és fajtajellemzői alapján ő áll hozzád a legközelebb, akkor miért ne. Addig nem gáz, amíg nem öltözteted vagy ilyesmi kutyához nem méltó dolgokat csinálsz vele. Szóval, nem divatból a kedvenced, hanem azért mert tényleg a fajta jelleme miatt.
2012. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerlek, így lehet ha személyesen találkoznánk és említenéd akkor picit furcsállnám elsőre, hisz nem ez a megszokott 'kedvenc', de egyáltalán nem tartanám 'gáz'nak. A yorki is ugyanolyan kutya mint a többi főleg ha megfelelően van nevelve. Sőt a jelleméből és méreteiből adódóan sokkal nagyobb kihívás, mint egy goldi. Én kifejezetten örülök nemtől és kortól függetlenül az olyan embereknek akik ezeket a kistestű kutyákat ebnek nézik, megnevelik és nem táskában cipelgetik.

Kinézettre nekem is tetszik, de csak "távolról", mindig megnézem azokat amik tényleg szépek, de nekem nem kéne, nem ez a fajta illik hozzám.

2012. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!