Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita fajtamentőket lehet...

Akita fajtamentőket lehet találni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem [link]
2012. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, sajnos ennek a fajtának nincs fajtamentő egyesülete. Én is azért vettem tenyésztőtől kiskutyát, mert menhelyen nem találtam, fajtamentő pedig nincs. De épp most kaptam egy 2-3 év körüli kutyusról képet, ha gondolod, vedd fel velük a kapcsolatot: [link] látható a videó)
2012. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor még egyszer: [link] (remélem, bejön az oldal és látható a videó)
2012. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! A videó bejött. Sajnos egyelőre még nem adottak a körülmények,kb fél év múlva tudok majd kutyust tartani ,csak nézelődni szerettem volna (meg a szívemet fájditani:D) . 10 éve ez a kedvenc fajtám,és azóta várok rá,a pénz már meglenne rá csak egyéb okok miatt még nem lehetséges. Azért kérdeztem,mert ha úgy alakul szivesen fogadnék örökbe is,hobbi célra lesz.
2012. ápr. 27. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
De tenyésztőknél lehetséges olyan is, hogy társtulajdonosként veszel kutyust, erről szerződést írtok, az akita az ő nevén marad, néha benevezi kiállításra, esetleg szűrések, tenyésszemle után fedezéshez kölcsönveszi, közös megegyezéssel és költségállással almot hoz le. Vagy hozzá visszakerült kutyát megkaphatsz, esetleg olyat, akit valamiért ki kell vonni a tenyésztésből (mert például foghibás lett, nem jött le egy heréje, meddő, nem jó kölyöknevelő stb). Szóval én nem zárnám ki ezt a lehetőséget sem. Járj el kiállításra, és ismerkedj meg a tenyésztőkkel!
2012. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen tudok róla,hogy ilyen lehetőség is van (társszerződés) ,ezt az egyet nem szeretném.Nem akarok kiállításra járni vele,sem almot lehozni.

Bármi más szóbajöhet,mivel nem ragaszkodok kölyök kutyához,ezért gondoltam fajtamentésre de mint kiderült sajna nincs:( Amúgy tenyésztőnél hozzávetőlegesen milyen árra lehet számítani? (150 K van rá)

2012. ápr. 27. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell neked vinned kiállításra, az én tenyésztőm kölcsön szokott kérni egy-egy kutyát, minden effajta költséget áll. De ahogy írtam, tenyésztésből kivont, ivartalanított kutya, visszamaradt kölyök is előfordulhat. Az ár nagyon változó, függ a vérvonaltól, a kölyök minőségétől stb. A 100-150e reális ár egy hobbi kutyáért.
2012. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!