Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor vettétek a kutyátokat...

Amikor vettétek a kutyátokat az eszetekre vagy a szívetekre hallgattatok?

Figyelt kérdés
Az eszem azt mondja hogy nem kéne bevállalnom a kutyust, de a szívem persze máshogy dirigál...
2012. ápr. 28. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kutyát akkor vegyél ha az eszed mondja. És ha végiggondoltad mit vállalsz a követlező 10-15 évre és ezután is akarod még
2012. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eszemre.Kutyát nem 1 évre választ az ember, és persze édesek a kicsi kutyák meg minden, de ha nincs köztük olyan ami az elvárásaimat kielégítené, vagy nem tudnék gondoskodni róla akkor inkább nem vennék.
2012. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól függ, miért gondolod, hogy nem kéne bevállalni a kutyust. Volt itt régebben egy kérdező, aki annyira jót akart a kutyájának, hogy attól félt, mi lesz, ha pl. öt év múlva elüti az autó, akkor hogy fog vigyázni és gondoskodni a kutyáról? Ez pedig mindenkivel megtörténhet, van, amit nem lehet elkerülni, vagy kiküszöbölni. De ha a kérdésed anyagi jellegből vetődött fel, vagy időd nem lenne rá, akkor én is azt mondom, hogy inkább ne.
2012. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos a szívemre. Bár szeretem a kutyám, de tényleg nem olyan ami az elvárásaimat kielégítené, mint fentebb is említették. De ettől függetlenül soha nem válnék meg tőle. Majd jön a másik is amikor lehet. Egyébként is így most már felkészültnek érzem magam, akkor pedig lehet nem jól választottam volna és ugyanúgy nem elégítené ki az igényeimet. Most már pontosan tudom mit akarok majd :) És ehhez bizony kellett a mostani kis vakarcsom is.
2012. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
15 éves voltam, amikor a szívem azt mondta, nekem lesz egy bullmasztiffom. Az eszem miatt 15 évet vàrtam rá.
2012. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először az eszemmel. Elszántam magam, és felelősségteljesen kerestem egy megfelelő kennelt, ahonnan elhozzam a nekem legmegfelelőbb (és nem a legkedvencebb, nekem tetsző) fajtájú kutyust. Ez nagyon nehéz volt, mert a szívem más kutyafajták után húzott, jobban tetszettek, de egyszerűen nem voltak hozzám valók. Miután ezen túl voltam és időpontot egyeztettem, jött a szív.


Elmentem a kennelbe és a szívemmel választottam ki az apróságok közül a nekem legjobban tetszőt - a tenyésztő segítségével. :)

2012. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!