Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a neve?

Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

8 hetes,fekete-cser,szuka kis tacsinak.

Milyen név illene?



2012. ápr. 29. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lilli
2012. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Syba ***** válasza:
Lady , Ruby , Szofi
2012. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

EZ attól függ, hogy a kutyus milyen. Itt az egyéniségére gondolok, mert már ilyen korban is van egyéniségük, nem véletlenül választjuk azt, amelyiket. Gondolkozz el azon, hogy mi alapján választottátok, vagy hogyan került hozzátok. Volt egy kutyám, akit Mukinak hívtunk, mert olyan cuki-muki volt. Nyilván Cuki nevet nem lehet adni egy középméretű keverék torzonborz kutyának, de a Muki az stimmelt. A mostani Manó, egy fekete közép-törpe uszkár, kis hegyes nózival és nagy, varázslatos szemekkel. Van egy ismerősöm, aki bokrokról, termésekről, növényekről nevezi el a kutyáit úgy mint Piszke, Som, Csipke, Zsálya, Málna stb. Választhatsz valami vicces nevet, mint a Brutusz, bár az fiúnév, vagy a Hokedli, mivel olyan kis méretű kutyus és a tacskókról mindig a szépség és a szörny jut az eszembe, abból is a zsámollyá változtatott kutyus. Lehetne akár Zsámoly is... :)

Én nem vagyok híve annak, hogy kutyának emberi nevet adjunk, macskák közül is csak egynek adtam emberi nevet, az is Ciceró volt, mert arra hallgatott. A döntés végül is a tiéd, meg persze a kis hölgyé, aki majd eldönti, hogy melyikre hallgat. Sok sikert a névválasztáshoz!

2012. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lilike vs mici vs mini vs viny :D
2012. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!