Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy két hónapos tacskóm...

Van egy két hónapos tacskóm és néha rájön valami fulladozás szerű dolog, mintha az orrában lenne valami. Ilyen horkantásokat vág le néha, elég ijesztő jelenség, mintha nem kapna levegőt néha nedvesebb az orra mint kéne hogy legyen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet allergia, de én inkább légcsőszűkületre gyanakszom.

Gondolom nem tenyésztőtől van.

2012. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem,egy kis faluból van,de majd elviszem orvoshoz is minél hamarabb!
2012. ápr. 29. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet az is, hogy valamit felszippantott. Port, vagy a nyárfának azt a fehér szálló kis szöszmöszét amivel tele van most az ország.


Fogd be rövid időre az orrát a kutyusnak (1-2 másodperc), javulni fog. Előfordul az ilyen és hasonló alacsony kutyákkal. :)


Persze a legközelebbi alkalommal amikor állatorvosnál jártok elmesélhetnéd neki is, mégiscsak az a biztos.

2012. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendeben,köszi a válaszokat!
2012. ápr. 29. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is és a környékeblieknek is hasonló produkált most a kutyánk. Először én is allergiára meg légcsőszűkületre gondoltam, vagy, hogy felszippantott valamit, de elvittük dokihoz és egy sima felső légúti fertőzése volt. Kapott egy kis gyógyszert és már el is múlt, de mire vittük már magától is javult a helyzet, pedig még 2 napig gyógyszerezni kell.:) Remélem nálatok sincs semmi komoly! Jobbulást neki!:)
2012. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak tüszköl, figyeld meg hogy ki akarja fújni vagy be akarja szívni a levegőt!!!
2012. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!