Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vizel be a kutyám?

Miért vizel be a kutyám?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy szobatisztán hoztuk el. Most viszton pár hete minden este mikor hazaérek vagy a párom ér haza a munkából összeszart összehugyozott ágy,szőnyeg fogad minket. A szeparációs szorongása miatt megyünk majd suliba. Engem onnantól kezdett el most zavarni ez a dolog, hogy este 10kor már nem vitte le a párom (este 7körül volt lent utoljára), így hát reggel 6nál tovább nem bírtam aludni emiatt, felkeltem és levittem egy gyors kiadós pisire (15perc) ,mjad visszafeküdtem és próbáltam aludni fél 10-ig. Mikor kijöttem a nappaliban az ágy telibe volt hugyozva. Az egy dolog, hogy akkor hugyozik,ha nem vagyunk itthon,de amikor itthon vagyunk miért? Pláne, hogy kárpittisztítózva lett géppel mer már mi sem bírtuk tovább az egyre erősödő szagokat. (Hiába próbáltuk kézi tisztítással az nem annyira jó,mint a gépi). Most megint vehetem elő a böszme nagy gépet és tisztíthatom ki az ágyat. Normális ez így? És még felkeltem reggel 6kor ...
2012. máj. 1. 10:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

# 10/10 Időpont ma 14:03


Miért? Mit gondoltál, hogy szokás hozzászoktatni egy ebet a kennelhez? Hirtelen a nagy semmiből fogjuk,bezárjuk mi meg 8-10 órákra lelépünk itthonról? Hozzá kell szoktatni mikor mi is itthon vagyunk....pfff....annak ellenére hogy szoktatjuk a múltkor mikor egyedül lett hagyva is magára hajtogatta a ketrecet és maga alá piszkított....szóval megyünk majd a cerberushoz.

2012. máj. 1. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!