Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan adagoljam a vitamint?

Hogyan adagoljam a vitamint?

Figyelt kérdés
Pet Champion junior illetve CA/P 2-1 vitamint vettem a kiskutyámnak, de emellett prémium tápot kap, csökkentett adagban akarom adni neki ezt a két vitamint, de nem tudom hogyan. Tudnátok segíteni? az adagoláshoz az van írva eredetileg, hogy 10ttkg/ 1 szem tabletta.
2009. jún. 23. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
hány kilós a kutyád?milyen fajta?mennyi idős?
2009. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rottweiler, most 11 kg, nagykorában kb 50-60 között lesz, most 11 hetes.
2009. jún. 23. 13:05
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve hogy adjam neki? lenyomjam a torkán, vagy megrághatja?
2009. jún. 23. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:
az első vagyok...ha tiz kilóra megy a vitamin akkor adj belole minden nap 1-et.ezt adagold neki folyamatosan 10 napig..utána szünet 10 napig,majd kezd el újra adni 10 napig...és igy tovabb,ahogy nő növeld a napi adagot..ha 15 kg akkor már adhatsz napi másfelet..20 kilósan már 2 tabit.jó kutyizást!
2009. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. De Acana tápot kap, amellé is kell minden nap 1 db?
2009. jún. 23. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyancsak én vok..isten őrizz hgy lenyomd a torkán,megeszi ő magától is..hidd el..ha nem akkor rakd bele az ételébe...egyszerre csak egyfajta vitamint adj neki..ne keverd a 2.nagyobb időközönként áttérhetsz egy másik vitaminra is..de két vitamint párhuzamosan ne adagolj,mert csak árthatsz vele
2009. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor a calciumot meg a multivitamint ne adjam egyszerre? De akkor hogyan csináljam??
2009. jún. 23. 13:27
 8/10 anonim ***** válasza:
jaj..az acana az már super-prémium táp,nem prémium....ha acanával etetsz akkor ne adj neki semmilyen más kiegészitő vitamint..ebben a tápban minden számára szükséges vitamin megtalálható..:)..ha adsz neki vitamint akkor túladagolás miatt megbetegedhet...szal a táp elégséges..:)
2009. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, sokat segítettél ,bár van aki azt mondja lehet Acana mellé is vitamint adni csak csökkentett adagban ,ezért vettem vitaminokat. Most adtam neki egy tabletta multit, majd jövőhéten mégegyet, ez sztem nem árthat neki. De akkor a calcium tablettával nem csinálhatom ugyanezt? hogy hetente adok neki egyet?egyszerre gondoltam.
2009. jún. 23. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van, Acana mellé ne adj már vitamint, nem kell!
2009. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!