Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakiállitók és tenyésztők...

Kutyakiállitók és tenyésztők válaszát várom! Szép egészséges szőrzethez milyen vitamint adtok? Annyi a választék nem tudom melyiket vegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd ki az állatorvosod tanácsát, de egy jó minőségű táptól is szép szőre lehet;)
2011. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem adok extra vitamint. Szerintem,ha rendes tápot etetsz,akkor teljesen felesleges.

Ha egészséges a kutya,akkor a szőre is az.

2011. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Pfizer VMP tablettája az egyik legjobb, én azt szoktam nekik adni, de nagyon-nagyon jó hatású (főleg vedlési időszakban) a Dermoscent Essential nevű spot-onként alkalmazandó olaj-koncentrátum is (hetente egyet a nyakára tenni, mint egy spot-ont)
2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
jól kell etetni és akkor nem kell hozzá semmilyen csodaszer.
2011. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Kiállítási kutyánál időnként bizony kell kiegészítő, főleg vedléskor. Nagyon sokat jelenthet a megfelelő kozmetikai szerek mellett.
2011. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
attól is függ milyen szóre van. az enyémek drótosak,azzalnincs sok gond. gondolom egy szőrlabdával több a tennivaló
2011. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Minőségi táp és sok fésülés. Mást nem használok.
2011. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!