Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ebtenyésztés elkezdésének/b...

Az ebtenyésztés elkezdésének/bejelentésének mik a hivatalos lépései? Nem szaporító vagyok, Nem haszonszerzésből! Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kertes házban lakom,a helyi ebrendelet szerint un. beépitésre szánt területen igy a szabály szerint maximum 3 kutyám lehet.Örököltem Szüleimtől 2 fajtatiszta Jack russel terrier kutyust és tavaly vettem melléjük még egy kölyök párt.Tehát összesen 4 Fajtatiszta Jack Russel kutyusom van,de mivel most jöttem rá hogy ennyit nem szabadna tartanom és hát hiperaktivitásuk miatt az egyik szomszédommal állandó harcban állok igy egy kicsit félek hogy feljelent és elveszik őket! Már megtettem mindent,épittettem nekik egyesével külön kennelt,az egész keritést megjavitottam,a kert felét elkeritettem nekik hogy szabadon tudjanak maradni stb,stb.Csak aludni szoktam őket berakni a kennelbe hogy nappal tudjanak garázdálkodni :)De még igy is mindig talál valamit amivel belém tud kötni és én már arra gondoltam hogy hivatalos formába rakom ezt az ügyet és inkább fizetek utánuk adót vagy nemtudom hogy ilyenkor mit kell.Kölykök még nem voltak de ha lesznek,persze azok után is fizetnék vagy nemtudom,most azon lenne a hangsúly hogy megtarthassam mind a 4 kutyusom.Van erre valami lehetőség? Válaszukat előre is köszönöm!

2012. máj. 2. 15:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mit sikerült intézned?
2012. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!