Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Korai tüzelés mit jelent?

Korai tüzelés mit jelent?

Figyelt kérdés

Ma lett ivartalanítva németjuhász kutyám, és az állatorvos azt mondta, hogy korai tüzelése van éppen-illetve volt, mert az egyik petefészke kétszer akkora volt, mint a másik.

Én nem nagyon találok erről az előtüzelésről semmi infot, tud valaki erről valamit? A kutya még most lesz csak 4 hónapos! Én még sosem hallottam ilyet. Mindenesetre mázli, hogy pont ivartalaníttattuk!!! Ki gondolta volna....


2012. máj. 2. 18:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Helló, hát én nem vettem észre, hogy vérzik, de a műtét után mondta a doki, hogy enyhén vérzett is és emiatt ha látjuk műtét után, akkor az az előtüzeléstől van. És akkor már tényleg láttam egy cseppet. Hát ez tényleg elég bizarr számomra, hogy ilyen kis kölyök... én megduzzadni nem láttam...

Huhh amit írtál, hát igen, elég idegesítő lehet, hogy másznak rá! Meg én amiatt is akartam ilyen korán ivartalaníttatni, mert van egy másik kutyánk is, és lakásban vannak. Namost kizárt, hogy én 2x3 hétig -mert ugye két szuka kutya-, sebtiben sétáltassam őket, folyton tekintgetve jobbra, balra, hogy jujj, mikor jön egy kutya, akin nincs póráz. És nem beszélve arról, hogy 3 hétig hogy mozgatom le őket??? Szoval Neked is könnyebb lesz az élet a műtét után!

Gondolom a keverék szexőrült kutyának sehol nem volt a gazdája! Bátor lehetsz, vagy tapasztalt (vagy mindkettő), én biztos nem mertem volna hozzá nyúlni a kutyához...

2012. máj. 12. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!