Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon válogatós a foxi...

Nagyon válogatós a foxi kutyusunk, nem akármit eszik meg. Mit adjunk neki enni?

Figyelt kérdés

Amióta kizöldült a fű, gyakran legel,azután visszaköpi.Úgy tudom ég ilyenkor a gyomra és a sok mosakodástól teszi.

Ha van foxitok, légyszi irjátok meg,hogy nálatok mi a helyzet.



2012. máj. 3. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Válogatós kutya nincs.Vegyél egy jobb minőségű tápot és tedd elé.Ha nem eszik vedd el.Hidd el az 5. nap már baromira izleni fog nekik.
2012. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Neked milyen kutyád van? Köszi a választ.
2012. máj. 3. 23:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Prémium tápot. Reggel leteszed elé, 10 perc múlva elveszed attól függetlenül, hogy evett-e vagy sem. Este leteszed elé, 10 perc múlva elveszed. Másnap ugyanez. Legkésőbb harmadnapra enni fog, mint a kisangyal. Nem kell túlbonyolítani, nem fog éhen halni. Ha éhes lesz, majd eszik :) Csak nyugalom :)
2012. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Német dogjaim vannak,első voltam.
2012. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tavasszal szinte minden kutya "legel".
2012. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát nekem is a foxim elég válogatós! nem minden tápot eszik meg, konzervet. Sokat főzünk is neki amit eledelboltokba lehet kapni fagyasztott húst. Az a kedvence!
2012. máj. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Főzök neki én is. Nagyon szereti a rizst,a disznó és a csirkehúsok különböző formáját.A tápból a vitaminos+halast.Aki nem ismeri a foxikat, azok mondják,hogy nincs válogatós kutya. De mindenáron nem fogom rá erőltetni csak,hogy megegye majd egyszer.Lakásban él velünk,olyan mint egy családtag. Úgy szeret minket,hogy ok ember tanulhatna a "Kutyahűségről és szeretetről"Végül is miért ne egye azt,amit szeret.
2012. máj. 4. 05:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is foxim van. Ő csak annyira válogat, hogy a tápokból nem mindegyiket eszi meg. Most egy középkategóriás tápot adunk neki+ főzünk. Viszont ezt meg annyira eszi, hogy képes lenne rágás nélkül mindent behabzsolni, ha nem tennénk ellene.
2012. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.

Azt mondod, hagy egye azt amit szeretne, mert hát ti annyira szeretitek. Ez nekem azt jelenti, hogy akkor neked ez így teljesen megfelel, tudod is mit szeret, akkor add neki oda azt. Akkor miért a kérdés, ha a tanácsokat meg sem fogadod, és elmondod hogy az miért nem úgy van, ahogy a válaszadók 90%-a mondja? Nem értem én az ilyen embereket.


Ja és mellékesen, az én kutyám is olyan mint egy családtag, kielégítem minden fizikai és szellemi igényét, de az tuti, hogy nem hagynám, hogy válogasson. De ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem, csak azt hogy a szeretet címszóval nem fogom hagyni hogy a fejemre nőjjön. Persze nem vagyunk egyformák, csak akkor ne tegyél fel kérdést, ha igazából nem is érdekel a válasz....

2012. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.Mindenki irásából tudok hasznosítani.Azért írtam le,hogy mit eszik, és azt adom amit szeret,mert nem tudom eldönteni,hogy ez a választék elég neki vagy még ennél több félét kellene enni.Egyébként régebben,hogy kivárom,hátha megeszi,hogyha éhes. Nagy nehezen megette, de nem sokkal később ki is köpte.Csak azért írom,mert tapasztaltam,hogy mennyire válogatós. A mostani előtt volt egy másik foxink, ő 15 évig élt, nem volt válogatós, esetleg néhány dolgot nem szeretett!Úgy látszik,bármennyire foxi mind a kettő, még is van különbség köztük.
2012. máj. 4. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!