Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkényeztettem kutyusom és...

Filusné Pleskó Katal kérdése:

Elkényeztettem kutyusom és cicámat. Nagyon válogatnak az élelemben. Hogyan szoktassam le őket a válogatásról?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 06:02
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Éheztezsd őket és majd csak meg eszik azt ami van.
2012. jan. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit esznek meg, és mit nem?
2012. jan. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a miénk is eleinte tasakosat kapott mert mamám mindig hozott nekik, nyilván annál alább nem akartak adni de kénytelenek voltak ha nem akartak éhenhalni. másképp nem lehet.ök se hülyék hogy kaja mellett éhenhaljanak.ha látják hogy már az 5. fogást hozod ki nekik ha nem akarják az eddig kivittet megenni akkor ne csodálkozz rajta.
2012. jan. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
adj nekik csak tápot és egy idő után megfogják szokni de ha eddig azt ettek akor adj nekik kevesebbet
2012. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ezt csinálta nem kapott mást csak azt amit akartam hogy megegyen..ma már nem válogat. ;)
2012. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy nap koplalás, másnap megkínálod őket a szokott időben azzal, amivel etetni akarod őket. Ha nem kérik, elteszed, harmadnap megint megkínálod őket. Ha el vannak kényeztetve, akkor valószínűleg túl is vannak etetve, tehát ne lepődj meg, ha néhány napig nem nyúlnak hozzá.
2012. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne engedd nekik, hogy válogassanak. Lerakod eléjük a kaját, és ha nem eszik meg, így jártak. A kutya elöl biztos hogy el kell venni, ha nem eszi meg, ne legyen előtte egész nap, macskában nem vagyok otthon, de lehet hogy nála is beválna.
2012. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszerű a dolog. Reggel séta után kell kirakni nekik enni, ha válogatnak és nem eszik meg akkor egy óra elteltével el kell venni előlük az élelmet. Majd Délután is elé kell rakni és ha nem eszi meg akkor majd csak másnap reggel kell elé tenni, ha lehet akkor mindig egy időpontban tedd elé és mindig ugyanannyi idő múlva vedd el. Hidd el ha megéhezik meg fogja enni. :D
2012. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!