Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermannak milyen nevet adnátok?

Dobermannak milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki leoltana, nem nincs kutya (még). Szóval törzskönyvi név sincs. És nem olvasok más kérdést ha nem muszáj, és keresni kerestem...Csak mások véleménye érdekel :D


Egy szuka kis dobinak Ti/Te milyen nevet adnál? Én az Abby nevet nagy előnyben részesítem.


Aki normális választ ad megy a zöld kéz.

Köszönöm :)



#név #dobermann #szuka dobi
2012. máj. 5. 17:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Érdekes még nem hallottam lány névként :)
2012. máj. 5. 23:33
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem egyik kedvenc fajtám a dobermann. Ha végre megvehetem, akkor Sátánnal fogom nevezni. És szuka lesz. Persze figyelembe kell venni, hogy én nem akarom, hogy ne "féljenek" a kutyámtól (nem akarok senkit ijesztgetni, de nem nem is célom, hogy a fajta szelídségét reklámozzam és tévhiteket oszlassak el) és hogy nem szeretem a cuki neveket.
2012. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
*Sátánnak
2012. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem a Luna tetszik nagyon, még a Milla esetleg.
2012. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Whisky, Tequila??? :)
2012. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
a Tequila is tök jó, nekem tetszik még a Kensi, és a Ziva is :) (NCIS:LA, NCIS-ből vannak a nevek :D)
2012. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jäger akkor lenne ha fiú lenne de még messze van:D
2012. máj. 7. 21:05
 18/25 anonim ***** válasza:
Zira, Zara, Nefertiti
2012. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Síla ,esetleg Sztella
2012. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Abby név nekem is tetszik, és tényleg illik egy dobermannhoz. Nem tudom milyen színű dobermannod lesz, fekete vagy barna, de nekem erről a névről egyből egy fekete szuka kutya jutott eszembe. :)
2012. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!