Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az engedelmességi vizsga...

Az engedelmességi vizsga mennyibe kerül? Hogy zajlik? És a k99?

Figyelt kérdés
Nem találtam szinte semmit róla.A k99 miből áll?Köszi :)
2012. máj. 6. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
az engedelmessigéire gondolsz? (E) vagy a kisérőkutya vizsgára? (BH) Ezeknek a szabályzatát a neten megtudod keresni, most módositották, és hülyeséget nem akarok belinkelni. a vizsgák dija 6 e ft. ha ügyesek vagytok, és szorgalmasak, 2 hónap alatt simán fel lehet rá készülni. A K-99, azt sajnos én nem tudom.
2012. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mind a kettőre kíváncsi vagyok.:)
2012. máj. 6. 08:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

BH vizsga csak abban az esetben 6000 Ft ha MEOE tag vagy, egyébként 12000 Ft.El kell olvasni a szabályzatot , ott le van írva mi a követelmény.K99-ről nem tudok sok mindent írni , szerintem a BH lebutított verziója, csak több fokozatból áll.

Egyébként google a barátod :D

2012. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hovarju ***** válasza:
100%

[link]


itt megtalálsz mindent a K99 ről

2012. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétfajta vizsgarendről beszélünk.


Van a hagyományos nemzetközileg is elfogadott munkakutya vizsga. Ezt eddig a MEOE-n kerezstül szervezték, most a MEOE körüli átalakításokkal nem tudom hogy lesznek. Ennek az alapvizsgája a BH vizsga. Két részből áll az egyik egy pályamunka a kiképzőpályán a másik egy szocializációs, idegrendszeri teszt valahol forgalmas helyen. Utána lehet BHII, BHIII és IPO szintekre menni, itt már csak pályamunka van


A K99 viszgarend nem nemzetközi, ha jól tudom a Tükör módszerrel dolgozó iskolák saját vizsgarendje.

Itt 4 ágazat van (nyom, örző védő, ügyességi és engedelmes). Minden ágazatnak 9 szintje a 9. szint nagyon magas felkészültséget igényel, az 1 az alapfokú tanfolyam záróvizsgája. A BH vizsgának kb a 3 szint felel meg az engedelmesben. Itt nincs utcai tesztelés, csak pályamunka.

2012. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs kicsit más jellegű:) ha valaki a K99-ben teszi le a BH-t, akkor az a "jogositvány" alkalmas arra, hogy mondjuk egy IPO vizsgát letegyen? vagy arra csak a MEOE-s BH vizsgát fogadják el?
2012. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a BH vizsgát fogadják el, mivel az az elismert nemzetközileg.
2012. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszönöm:)
2012. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!