Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül az engedelmessé...

Mennyibe kerül az engedelmességi vizsga?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2010. jan. 1-től minden vizsga MEOE tagoknak 6 000 Ft, nem tagoknak duplája.
2010. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Természetesen ez a hivatalos vizsga ára. Ha valaki csak iskolai szinten akar vizsgázni, az iskola dönt az árról.
2010. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Off

az iskolai vizsga miért nem hivatalos?

2010. ápr. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az édrekelne, hogy egy kutyás táborba szeretnék menni a malimmal, nincs vizsgája, de oda most csak azok mehetnek akiknek van vmi vizsgája.és megnéztem a vizsgakövetelményt, és a kutyámnak mindent megtanitottam , tehát le tudnánk tenni, csak nem tudom megéri e...mit gondoltok?
2010. ápr. 11. 15:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A "hivatalost" úgy értem, hogy pl valakinek a tenyésztéshez munka vizsga kell. Annak elő feltétele a BH. Mindez a MEOE pecsétjével ellátva.
2010. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kell eldönteni, megéri-e? Szeretnél-e tovább lépni?
2010. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

De van már K99-es vizsga is, saját szabályzattal.

Remek dolog!

2010. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát igazából nekem potnosan elég amit én saját magamnak megtanitottam neki, nekem nem kell vizsga, mert nem fogom szaporitani, nekem családi kutya:) csak annyira tetszik az a tábor és nagyon szeretnék oda menni vele....eddig nem is volt ilye szabályzat..most hozták be:( ugy sajnálom....k99 es vizsga?leírnátok milyen az?kösziiii:D
2010. ápr. 11. 19:39
 9/14 A kérdező kommentje:
utánanéztem...nyomo-t nem tud, nekem nem is fontos, örzővédőre nem merem vinni, mert igy is annyira védi a teróületét, annira magabiztos, nem túl nagy a keritésünk nem lenne jó ha kimenne, havalaki bejön ugyis tudja a dolgát.az engedelmességit megnéztem az abban lévő feladatokat tudná teljesíteni...
2010. ápr. 11. 19:41
 10/14 anonim válasza:
A nyomkövetés, őrző-védő, engedelmes, ügyességi vizsgákat külön-külön és kombináltan is teljesítheted a kutyussal. Most márciusban 2000 Ft volt az engedelmes 1 fokozatú vizsgája, itt minden fent van: [link]
2010. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!