Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahhoz, hogy egy...

Mi kell ahhoz, hogy egy városban kutyafuttatót létesítsenek?

Figyelt kérdés
Bekerített játszótérből sok van, de bekerített kutyafuttató nincs. Minimum mekkora lenne célszerű, hogy ne csak le legyen tudva, és mit ajánlotok, mi legyen benne? Kinek mi a tapasztalata ezekkel? Bár azt előre sejtem, hogy sokan szarnak majd a kutyaszarra ott is...

2012. máj. 7. 00:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
20x40 méteres jó ha van, annál kisebb kényelmetlen és alkalmatlan kutyafuttatásra, javaslom írj az önkorinak, lehet még segít is
2012. máj. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Legalább egy szemetes mindenképpen. :)


Amúgy hol lesz, melyik városban?

2012. máj. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
talaj, kerítésméret, egyéb paraméterek valahol le vannak írva?
2012. máj. 7. 01:33
 4/17 anonim ***** válasza:
én a világ végére is elutaznék, ha a kutyáimat teljesen lemozgathatnám, 3 német juhász, 2 roti és 1 dobermann
2012. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Arra nem való a kutyafuttató, hogy a nagytestűeket ott fáraszd le.

Ennek a célja a városi kutyák szabadonengedése elsősorban játszani anélkül, hogy a bringások, gyalogosok bármikor frászt kapnának és a gazdának se kéne tartania egy isten tudja honnan odakeveredő másiktól.

2012. máj. 7. 08:39
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, nekem pl városi kutyám van és nagytestű.....


Itt szerencsére van akkor futtató, h lefárad (bazi messze van, így nem mindig megyünk, elengedem én bárhol, ha nincs ott ember), összesen több, mint 51ezer négyzetméteres.

2012. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem az a bajom, hogy ilyen nagytestűeket, csak a határba tudom kivinni,mert a rotitól meg a dobbermantól tartanak az emberek, holott semmi okuk rá, mivel behívhatóak bárhol bármikor és engedelmesek
2012. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ti például mit látnátok szívesen egy városi, bekerített kutyafuttatóban? Mekkora lenne a jó mérete? Mekkora lenne a kerítése? Mi legyen benne? Milyen tapasztalatotok van ezekkel?
2012. máj. 7. 08:53
 9/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ez igaz nem futtató, hanem kutyajátszótér és elég kicsi az egész. De már ez is nagy dolog!

Remélem látsz benne egy két használható ötletet.

2012. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Látom víz is van, de a fa dolgoknak nem adnék 3 hónapnál több időt... szétverik mint a játszóteret.
2012. máj. 7. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!