Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek JÓ kutyadokija?

Van valakinek JÓ kutyadokija?

Figyelt kérdés

Úgy érzem , hogy akihez eddig jártunk nem igazán jó és el szeretném vinni 1 olyan szakihoz , aki nem csak kertel , hanem megfelelő kezeléssel meg is gyógyítja a kutyámat !!

(Budapesti vagyok , szóval csak itt lenne jó)


Az ár másodlagos , inkább többet fizetek , csak legyen eredménye, bár akihez eddig jártunk sem az olcsóbb kategória ,egy vérvétel is 11 e. ft.és még így sem ért szerintem semmihez!!

Nem akarom degradálni , csak most dühös vagyok rá 5 hónapja folyamatosan tömöm , de nincs eredménye a kutyámnak egyre több baja van , pedig még csak kölyök :-(((

Köszi , aki segíteni tud !


2012. máj. 7. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


én ha pest körül laknék biztos Dr.Siver Lászlóhoz vinném a kutyám:) www.kutya.hu-n is ő a válaszadó kutyadoki és nem beszél félre,nyílt ember és tudja mi fán terem a kutyagyógyítás:) Rengetegen dícsérik is !

2012. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Siver remek doki, mi is nála kezdtük, aztán kiköltözött Érdre ha jól tudom. Ott hagyta a [link] rendelőt Egerszegi Péternek, aki szintén remek orvos. Sok ideje nincs, érdemes időpontot kérni. Viszont nagyon drágák lettek az utóbbi időben, és én csak az Egerszegihez mentem.
2012. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Család utcai rendelőben úgy tudom nagyon jók a tapasztalatok (Dr. Varga József) és a Felicavetet is dicsérik sokan!


Mi baja a kutyusodnak? :(

2012. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !


Pontosan mi a drága kategória ?

Nála pl. vérvétel mennyi ?, vagy amiért fizetnetek kellett :-))


Az Én kutyámnaká több baja van , máj , epe, másfajta gyulladás , amit még nem tud mi az ,!!!!??????

Stb.

Nem akarom nagyon ragozni , nem akarom hogy megismerjen..... :-(( , de nagyon rosszúl vagyok már a hitegetésekből , folyamatos gyógyszerezésből stb.

Mint 1 kísérleti nyúl ........

2012. máj. 7. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Én igazából székesfehérvári vagyok, van egy nyuszim is és Pesten van két nyúltenyésztő ismerősöm is. Mindkettőjüknek vannak kutyái is (egyik tenyét nj-ket is) és a Család utcába járnak, árat nem tudok, de elégedettek. Nagyon jó a doki (Dr. Varga József - ahogy említettem), még a TV-be is meghívták riportot adni többször is.

Felicavetben is értenek hozzá, soha nem felejtem el, amikor felhívtam őket, a nyuszimmal volt gond, itt Fehérváron nem értem el senkit, elmondtam honnan telefonálok, tudták, hogy a büdös életbe nem fogok náluk otthagyni pénzt, mégis segítettek telefonon is!

2012. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem a linket , amit az előbb ajánlottatok , de ott nincs ár feltüntetve ......., viszont a színvonal megvolt , na és amikor rámentem az akció feliratra , hogy az mit is takar .... :-))) Kész lettem .

most őszintén nézzétek meg , ha még eddig nem láttátok , a párom is kész lett.

Ami oda van írva az okés is , de nem kéne neki ekkora hangot adni !

Nálunk nincs akció , menjen máshova , ha akciózni akar stb .


Csak azért mentem rá , mert nem láttam máshol árat feltüntetve , gondoltam majd itt , .......de nem


Azért biztos jók , és nincs is kizárva , hogy nem viszem ide el , csak azért na , a miheztartás miatt.

tanácsadásért nem szeretnék 20. e. otthagyni !


Szóval , ha jártatok már ott és fizettetek is valamilyen szolgáltatásért légyszi írjátok meg , hogy tudja vigyem e a perselyemet is a fizumon kívül :-))

2012. máj. 7. 20:08
 7/11 anonim ***** válasza:
azért nem igy kell felfogni:) Jó orvos a Siver doki, nekem egy komplett HD, Szem, sziv szürés 25 e ft. Teljesen normális ár. Én nagyon szeretem. És ami nem utolsó szempont, hogy nagyon komoly műszerei vannak, és minden helyben. Azt hiszem egy Lyme vérteszt 10 ezer. de ha nem szimpatikus, akkor ajánlom még Dr. Makai Péteréket a XVI: ker. Szlovák uton.
2012. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélem az okos doktorod nem steroidozza a kutyát???????????????? Márpedig ha nem tudja mi a gyulladás, akkor sanszos. és ebből jön a máj, vese, stb. probléma.
2012. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező az egy arc ez a faszi tükrözi a személyiségét is ez a felirat :D:D:D Úgy képzeld el mint Dr.house-t! Kitünő,a legjobb orvos,de igen szarkasztikus személyiség,de gyógyításban első osztályú:) Persze aki normális a kutyájával és imádja,azzal kedves de aki csak a pénzt látja a kutyaszaporításban,meg azt hogy minnél olcsóbban akarja xx.századbeli gondolkodású orvosokkal gyógyítatni a kutyáját azzal nem peckázik:)) Szóval tényleg szívből ajánlom,remek orvos,bár minden állatorvos ilyen korszerű és jófej lenne:)
2012. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is Érdre járunk, de nem Siver dokihoz, hanem Dr. Szegedi Lászlóhoz, teljes mértékben megbízható, nem kertel, nem kér el plusz pénzt olyanokért amiért mások súlyos összegekkel lehúzzák az embert. Nem a legolcsóbb ő sem, de JÓ állatorvos.
2012. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!