Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudom állatorvos, de most...

Tudom állatorvos, de most valakinek ezzel tapasztalata?

Figyelt kérdés

Anyum panaszkodik a kan, lassan 5 éves staffunkra. 1 napja vette észre, hogy a kutya elesik, elveszti az egyensúlyát és a nyála is folyik. Tényleg furcsa volt, kimentem hozzá. Sajnos 2-3 napra el kell vinni (szomszéd kerítést csinál, leszedik, nem akarjuk hogy átmenjen).

Dokit hívatunk majd oda hozzá.

Addig is valaki tud valamit mondani?



2012. ápr. 26. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami mérgezés?
2012. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szélütése van. Vagy epilepszia gyanús.
2012. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég sok mindentől lehet.

Nem volt benne mostanság kullancs? Mióta tart ez az állapot? Eszik? Széklet milyen?

De utalhat mérgezésre is! A tünetek alapján elég súlyosnak tűnik, úgyhogy állatorvoshoz menjetek majd ő megmondja mi a teendő! Ha mérgezés akkor percek és órák is számítanak! Ne késlekedjetek!!

2012. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most, mi, hogy, mi, merre? Mármint ki állatorvos a családban, és nem tudja mit kéne tenni?
2012. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha MAJD hívtok hozzá dokit, akkor ne nagyon számítsatok rá, hogy még akkor is életben lesz szegény.
2012. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam 24556 nap múlva lesz állatorvos hívva-.-


DE NEM ITTHON VAN A KUTYA!

Nem rajtunk múlik mikor tud odamenni...:(

Hát tegnap óta ilyen, szegénykém.

Enni eszik mindig nagy étvágya volt.

Hát mivel én nem voltam itthon, nem néztem.

Nálunk hátsó udvarba van tartva. nem jut el addig senki hogy megetesse. A szomszédunknak is van kutyája, semmi baja nincs a mi kutyánkkal és dolgoznak késő délutánig.

Nem hinném valami méreg.

Én is néztem epilepsziára utal.

2012. ápr. 26. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kihívjatok állatorvost, hanem vigyétek be egy jól felszerelt rendelőbe. A kijárós dokinál nincs eszköz a vizsgálatok elvégzésére, nincs túl sok gyógyszer se, ami veszélyezteti a kutyát.
2012. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!