Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csongrád megyében tudtok...

Csongrád megyében tudtok border collie kölyköt olcsón /30 000 Ft-ig/? Lehet szomszédos megyéből is

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

border colliet biztos nem, legfeljebb színre hasonló keverék kutyát, amire majd százezreket költhetsz a betegségei miatt.


ha IGAZI border colliera vágysz, akkor ne legyél rest tenyésztőt keresni. lehetőleg olyat, aki a pénzedért garanciát is ad, hogy a kutya tényleg az, ami, a törzskönyve tényleg az, ami, és egészséges. lévén tizensok évig lesz társad érdemes utánamenni a témának (mondjuk kicsit túllépve a megyehatáron).

2012. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ennyiért fogsz kapni törzskönyves kölyköt, IGAZI tenyésztőtől. Szerintem megérné többet rászánni, és nem egy szaporítótól kölyköt venni.
2012. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Szeretnék egy Ferrarit olcsón 100 000 forintig Pest megyéből,de sőt! én bármelyik megyébe megyek érte.

Kikötés: legyen kiválló állapotú és ne keljen 15 évig havi 50 ezret "gyógyszerre" költeni :)

2012. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy ezek az emberek mindig lehagynak egy nullát az ár végéről :)... Nem, ennyiért sehol nem kapsz egészséges kutyát, és ne helyhez kelljen már kötni az az állatot, aki remélhetőleg 10 évig hű társad lesz. Persze csak ha nem valami útszéli szaporítótól veszed, mert akkor örülhetsz ha megéli az egy éves kort... Mint már sokszor írtam, én 500 km-t utaztam egy menhelyi keverékért! Szóval azt tanácsolom, ogy nézz szét te is a menhelyeken, ha nem akarsz majd törzsvendég lenni a dokinál! [link]

És amúgy is annak nagyon kicsi az esélye, hogy ennyi pénzért olyan kutyát kapj, ami jellemben és küllemben gy kicsit is hasonlítani fog borderre...

A kutyasuliban egy 30as nőnek van borderje, persze hogy nem törzskönyves, még tanítani is alig lehet, mert a klikker hangjától is fél. És akkor még örüljön, hogy egyelőre nincsenek komolyabb egészségügyi bajai. EGYELŐRE...

2012. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézted már border kennelnek az oldalát? legalább 5-6 szűrés van a fajtánál pl TNS ami halálos!!!! betegség... szerinted ennyi szűréssel ki adna el neked egy kutyát 30 ezerért? Ennyiből egy kölyköt nem lehet felnevelni...
2012. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki így gondolkozik, hogy mindegy honnan, és milyen csak olcsó legyen, addig annak nem való még plüss kutya sem!!!!!!!

Remélem egy kutya sem fog hozzá kerülni, még a menhelyeken is jobb dolguk van, mint nálad lenne!!!!

2012. máj. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!