Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a kutyám...

Mit tegyek, hogy a kutyám megszokja a hajdísz használatát és a ruhát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
az nem kutyáknak való, főleg nem nyáron. Te se örülnél ha nagy jelmezbe öltöztetnének és még kényelmetlen is lenne.
2009. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de a hajdísszel mi a baj?
2009. jún. 24. 18:25
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

nyáron ne adj kutyára ruhát, ők nem izzadnak úgy, mint mi vagyis sokkal könnyebben hőgutát kaphat!


A ruha szerintem amúgy sem kutyának való, a hajdíszek és csatok meg csak húzzák a szőrét és a bőrét.

Egy kutya nem öltöztetős baba, mivel élő lény. Van amelyik eltűri (sőt ismertem olyan kutyát, akiről a szép csillogós, ezüstszínű lánc nyakörvét le sem lehetett venni, megsértődött és elszaladt, ha megpróbálta valaki, pedig még csak nem is volt szoros meg semmi, hogy fájjon neki, hogy le akarjuk venni...)


De alapvetően személyiségfüggő. Én pl utálom a magassarkút és a csőgatyát, van aki imádja. Van olyan kutya, akit egyáltalán nem zavar, ha teljes puccban van, és van olyan akinél egy nyakörv megszokása is 1 hónap...

Szóval szerintem nem nagyon érdemes tovább erőltetni nála, egyszerűen nem tudja elviselni...

2009. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a kutya nem tűri meg magán, akkor logikusan mégis csak van a hajdísszel is baj. Ha nem zavarná, akkor nem próbálná leszedni magáról... ez egy élőlény, nem egy barbie
2009. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
még nem próbáltam ki, csak érdekelne, hogy mások hogy szoktatták hozzá.
2009. jún. 24. 18:31
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél plüsskutyát:) Élőt ne kínozz csatokkal egyáltalán és nyáron ruhával sem, ez nem szeretet, hanem bántod azt a kis jószágot.
2009. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
SEHOGY. tök fölösleges..max akkor,ha kistestű rövidszörű a kutyád és tél van.És fodrászost se játsz vele szerintem..
2009. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kábítsd el, utána magad is. Szerencsétlen kutya! Ilyen gazdával?!
2009. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kirakatba akarod tenni azt a szegény kutyát? Minek akarsz ráaggatni ruhákat, nem szeretik.
2009. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Neked kutya se való, vedd elő a barbie babáidat és öltöztesd azt.
2009. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!