Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segíthetnék a kutyámon?...

Hogyan segíthetnék a kutyámon? (6 éves francia bulldog)

Figyelt kérdés
Szombaton kerti partin voltunk. Direkt megkértem mindenkit, hogy ne adjanak a kutyának csontot, ennek ellenére pullba mindenki csonttal etette, aminek most az lett a vége, hogy nem tud kakálni a kutya. Vasárnap délelőtt kínkeservesen kinyomott egy kisebb mennyiséget, de azóta csak szenved. Nyomja, de érdemben nem sikerült még neki semmit sem alkotnia, viszont valami nagyon híg állagú sötét színű "izét" csöpögtet magából. Az mi lehet? Nagyon aggódom miatta, hogyan tudnék segíteni neki? Látom, hogy szenved, fájdalmai lehetnek, mert kakálás közben nyöszörög. El fogom vinni állatorvoshoz, de csak 18:00-tól rendel. Addig? Kérlek titeket, adjatok valami hasznos tanácsot, nagyon aggódóm miatta! Köszönöm!
2012. máj. 8. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát én biztos elküldeném melegebb éghajlatra azokat a kedves embereket! Az én kutyámat a határozott tiltásom ellenére győri édes keksszel etették meg!! :( Elfordultam egy pillanatra és már eteti is, azonnal indultunk haza és oda nem is megyünk többet!
2012. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát. Nem vártam meg a hat órát, kettőkor autóba ültünk, és elmentünk az esztergomi állatkórházba, ahol azonnal kapott beöntést,de ez sajnos nem volt elég. Különböző méretű csipeszek segítségével kellett kihúzni szegénykémből a bentrekedt csontokat...

Most már itthon vagyunk, és a körülményekhez képest minden rendben! :)

2012. máj. 8. 17:16
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Ó Istenem, sajnálom:( Nem gondoltam volna, hogy ilyen komoly a baj. Remélem most már minden rendben lesz.

És innentől kezdve senkinek ne engedd, hogy sz@ros csontokkal tömje a kutyádat...nagyon haragszom az ilyen emberekre.

2012. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy ilyen felelősségteljesek voltatok:) Jobbulást a kutyádnak,remélem jó nagy fejmosást kapnak azok az emberek! További kezelés kell neki?
2012. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem is francim van 3 éves , de ha ilyen gond van (székrekedés) akkor a legolcsobb konzervet szoktam neki adni, és attól szó szerint mint a viz, de neki emésztési gondjai lehetnek talán azért sikerült igy a csontos buli :(


nem olvastam végig bocsi minden kommentet, de jobbulást a kis drágának.


Jó gazdi vagy, vigyázz rá, legközelebb meg etesd meg azokkal a csontot akik miatt most szenvedett a kutyid :)

jol van nem vagyoik én gonosz, de én is utálom ha a szavam ellenére etetik a kutyámat a hátam mögött.


a franci bull amugy is kinos ilyen értelemben.


Jó egészséget nektek

2012. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!