Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb márka?

Melyik a legjobb márka?

Figyelt kérdés

Kutyusomnak szeretnék cseppentős "kullancs, bolhariasztót".

Melyik a legjobb márka? Tapasztalatok?


2012. máj. 8. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam de így is belement egy nagy kullancs :(

Nyaköret vegyél, vagy csipeszt kiszedni.

2012. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindegy az én kutyusom nem bírja a nyakörvet.... Csak próbálom védeni...
2012. máj. 8. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azért ne is vegyél mert nagyon drága, majd a márkát írom később. Nem jut az eszembe.

(elé írom majd hogy felismerj "szerencse")

2012. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 VBeata81 ***** válasza:
A legjobb az Advantix. De a legdrágább is.
2012. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nálunk az Adavantix régen nagyon jó volt de tavaly szinte egyáltalán nem használt hetente simán összeszedtek a kutyák 3-4 kullancsot mellette

Ami most nekünk úgy tűnik beválik az a Héry, eddig nagyon jó és egész tavasszal jól védett

2012. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha lakásban laksz, vagy főleg benti kutya akkor én az OFF! kullancsriasztót ajánlom, 2 óráig hatásos ,de akkor véd is!!


mi jól befújjuk a két kutyát vele amikor a parkba vagy csak le az utcára megyünk, amikor még nem volt semmi kullancsellenink akkor a parki séták után mind2 kutyából 3 kullancsot szedtünk ki minimum( csak a szőrükön volt,még nem voltak bele mélyedve a kutyába)

amióta befújjuk őket egy kullancsot sem találtam egyik kutyába sem és itt a környéken sok kutyás használja ezt , mert drágán megvenni egy nyakörvet vagy cseppet ami lehet,hogy beválik lehet,hogy nem..

az OFF! meg 1000 vmennyibe kerül és sokáig jó..én már évek óta használom és eddig nem okozott csalódást..

2012. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sziasztok! a kutyusom kint a kertben van....

ezért szeretnék neki venni valamit...

és az nem számít....

2012. máj. 8. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Advantix
2012. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!