Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy zajlik a tüzelés?

Hogy zajlik a tüzelés?

Figyelt kérdés

Most lesz 7 hónapos a kutyám és 2 napja megdagadt a pérája és ma észrevettem, hogy vérzik is. Ez akkor a tüzelés első szakasza? Meddig fog vérezni? Csak az első napokban vérzik ilyen keveset, vagy végig annyi vér lesz csak, mint most? Csak azért, mert nagyon szépen tisztogatja magát, mert nagyon keveset vérzik, úgyhogy nem tudom, hogy szerezzek-e be egy tüzelőbugyit?


Mostantól természetesen nem engedem el pórázról, de mikor engedi (jobban mondva engedné) majd magára a kanokat? Meddig ne engedjem a kanok közelébe?


Csak azért kérdezek ennyit, mert ivartalaníttatni akartuk az első tüzelés előtt és így nem olvastam utána a tüzelésnek, de sajnos nem jött össze. Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. máj. 8. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!