Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jász-Nagykun-Szolnok megyében...

Jász-Nagykun-Szolnok megyében van (rövidszőrű) magyar vizsla kennel? SÜRGŐS! A válaszokat előre köszönöm. (:

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
venni szeretnél? nem jó ha inkább linkelek eladó vagy ingyen elvihető kutyust?
2012. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen venni szeretnék de lehetőleg 2-3 hónapos kölyköt.Azért akarok tenyésztőtől venni, mert az megbízhatóbb.A Csővárberki kennel tetszik nagyon de hát az messze van.:/ De ha jnsz megyében nincs akkor valószínű elhozzuk onnan a kiskutyát.
2012. máj. 8. 19:51
 3/11 A kérdező kommentje:
[link] mondjuk ő például nem tenyésztőtől való de kifejezetten tetszik.:)
2012. máj. 8. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem nem, magyar vizslát CSAK tenyésztőtől vegyél, (pontosabban minden fajtát onnan kéne, de ez Mo...), mert iszonyatosan túl van szaporítva. Azt a kutyát aki 10-12 évig hű társad lesz, ne helyhez kösd. Századjára is leírom, hogy én egy keverékért is 500 km-t utaztam, és ezzel nem azt mondom, hogy hú de király vagyok, hanem azt hogy egy élőlény vásárlását nem szabad helyhez kötni. Oké, megértenélek, ha 3000 km-t kén utaznod, de ez a kennel legalább az országban van! Én azt ajánlom, ne légy önző, utazz el oda, és onnan hozz kutyát. :)
2012. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én két kennelt tudok ajánlani, az egyik a Feketicsi vadász kennel ahol szuper párosításból lesznek most kiskutyák, itt a kép az alomtervezetről: [link]

A másik meg az Almáskerti-vadász kennel, szintén szuper tenyésztővel, aki szívesen segít és tanácsot ad ha bármi kérdésed lenne.

2012. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen mindenképp tenyésztőtől akartam a linkelt kutya csak nagyon tetszik.:) A kérdést azért tettem fel, mert ha itt a megyében van egy kennel és jó akkor minek menjek el messzebbre, értitek.:) Egyébként a keverék kutyid menhelyes? :D
2012. máj. 9. 16:34
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.Nagyon szép kutyák vannak mind a két helyen.:)
2012. máj. 9. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, menhelyes :)
2012. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig az én és a környező városokban is van menhely, de ez a kutyus tetszett a legjobban küllemben és jellemben :) így felutaztunk érte :(
2012. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* :( --> ;)
2012. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!