Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a kutyámat arról hogy idegenekre felugráljon?

Figyelt kérdés
Persze ezek az emberek "jaj, de édes" felkiáltással közelednek felé. :) Mindig megsimogatják az idegenek ezért a kutya azt tanulta meg hogy a felugrálás jó dolog. :( Még kölyök. És rám soha nem ugrál, mert tudja hogy azt nem szabad. Az embereknek hiába mondom hogy ne simogassák, vagy hogy lökjék el maguktól, ha ugrik.
2012. máj. 9. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
vágd le.
2012. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos sok embernek fogalma sincs a kutyákról. Vagy zárd el a kutyát, ha lehet, vagy-mielőtt találkoznának vele- értesd meg velük, hogy ne vegyemek tudomást róla. Nekem az előbbi szokott beválni, mert sokan nem képkesek felfogni, mit miért csinál a kutya.
2012. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A rokonokkal próbáltam megértetni azt hogy kb. 10 percig nem vesznek tudomást a kutyáról amikor találkoznak vele. Volt aki elfogadta és úgy is csinálta, de sajnos akik a legtöbbet járnak hozzánk, azok nem bírják felfogni!! Már messziről kiabálnak hogy "szia kutyus"! Hát hülye az ilyen? A kutya meg métereseket ugrik örömében. Amikor meg sáros akkor ütik! hogy ne ugrálj buta kutya. Hát most akkor ki is a buta?!
2012. máj. 9. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, egy labi 5 hónapos. Szintén csak arra, aki hagyja.... én rászólok, mikor valaki szembe jön vigyorogva és tovább megyünk, így meg sem szólítanak. Mert az én kutyám mindenkinek csóvál, aki szembejön. Van, hogy mikor valaki jön, leültetem és mondom, hogy MARAD! És ha elment az ember, a kutya ülve marasdt, dícsérem és jutalmazom.
2012. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szólj rá, hogy rossz kutya, vagy vagy pedig üss rá FINOMAN,és így egy idő után tudni fogja, hogy nem szabad.
2012. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!