Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya lerángatja a szabadba...

A kutya lerángatja a szabadba teregetett ruhákat, ágyneműket. Mivel tudom leszoktatni erről?

Figyelt kérdés

Nyilván akkor csinálja, amikor senki nincs otthon. Ha viszont kimegyek, hogy figyeljek rá és elcsípjem, akkor meg nyilván nem fog nekiállni letépkedni semmit, mert hát szórakoztatom én...


Ha hazaérek, elviszem sétálni (na jó, néha nem, ha úgy alakul), a gyerekek is sokszor kimennek, amikor otthon vannak, de hét közben mit lehet tenni?


2012. ápr. 23. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Unatkozik, és így szórakoztatja magát. Fárasszátok le reggel és délután is, és akkor nem fog rosszalkodni.

Vagy próbáld meg elzárni.

2012. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki és provokáld ki hogy leszedje.Én azt csináltam, hogy kiteregettem 2 olyan ruhát amit nem sajnáltam ha véletlen mégis leszedné a kutya.Odaálltam a ruhák mellé és elkezdtem mozgatni a ruhát egy bottal, mintha fújná a szél.A kutyának sem kellett több, kb fél perc után fel is ugrott érte és mivel ott voltam mellette rendesen leszidtam.Elég volt egyszer megcsinálni ezt, azóta nem szedik le.

Mindkét kutyámat így szoktattam le erről a rossz szokásról.

2012. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Boxer kutyánk ,nekünk is csinálta ezt fiatalon (nem rég vesztettük el szegénykémet ).Fia is bepróbálkozik,de már kevésbé rosszaság mint apuja volt,bár ő már sztaffi és boxos keverék.Csak amiatt irtam le,hogy mondják fajtafüggő is:)Egyetlen megoldásként az vált be ,hogy "eltüntettem"a szeme elől a ruhákat .Még egy de csak ideig óráig működött,hogy a ruhákkal felé mutogatva erélyesen rászóltam .
2012. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 XenoMorph válasza:
tedd magasabbra a ruhákat.
2012. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi Xenomorph, egy magadfajta aliennek (mer' a Földön nem él ilyen!) lehet, hogy 3 méter 75-ön sem lenne túl magasan a kötél, de hát szeretnénk nem létráról, vagy a szomszéd óljának a tetejéről teregetni! :)
2012. ápr. 23. 14:02
 6/6 XenoMorph válasza:

azt nem mondtad hogy tacskód van vagy bernáthegyid...:D

de esetleg tedd olyan helyre a ruhákat ahol el vannak zárva a kutya elől.

2012. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!