Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Immunerősítő kutyáknak?

Immunerősítő kutyáknak?

Figyelt kérdés
Most vannak gyógyuló félben a kutyáim bélhurutból. Antibiotikumost kezelést kapnak ami gyengíti az immunrendszerüket. Tudnátok ajánlani valami jó kis immunerősítőt?
2012. máj. 9. 15:06
 1/5 VBeata81 ***** válasza:
Immunerősítő a Plerasan V szirup. De inkább probiotikumos készítményt adj nekik: Probicol-H vagy Pro-Kolin pasztát.
2012. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen Panzi multivitamin tablettát adok a kutyámnak. 3 éves lesz, és még sosem volt beteg.
2012. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó és nagyon drága: vetri dmg. Ehhez képest olcsóak, de még mindig jók: immunovet, illetve béres minera (ezt 2hónapig kell minimum adni, ez egy kúra).

Mind a 3at lehet adni gyógyszer mellé. Az immunovetet a gyártótól érdemes megrendelni, a bérest meg humán bio boltokból (kb 1000Ft), mert az állatgyógyszertárban/boltokban pofátlanul elkérik a 3xosát is.

De bélhurut miatt én először egy calo-pet vagy valami hasonló energiapaszta szerűséget (van még jó pár különböző fajta) adnék nekik először egy tubussal fejenként, ha nagyon rossz állapotban vannak, majd utána a fent említett 3ból valamelyikkel egy kúrát végigcsinálnék.

2012. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat. Az utolsó válaszolónak köszönöm az energia pasztát már meg is rendeltem nekik netről illetve a bérest is. Viszont ma vásároltam a Kennel1s favourite egyik immunerősítőjét. Valakinek nincs vele tapasztalata?
2012. máj. 9. 21:43
 5/5 S.Money ***** válasza:
Az immunovetet (Immunovet™ kutyák és macskák részére [link] erre találták ki a magyar állatorvosok. Próbáld ki, nekünk nagyon jók a tapasztalataink vele. S megfizethetőbb is, mint amiket írogattak neked itt, s fontos hogy nem lehet túladagolni (a többire ez nem mindig igaz!) Jobbulást nekik!
2012. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!