Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nagyon hullik a...

Mit tegyek? Nagyon hullik a szőre! (lent)

Figyelt kérdés
Van egy csivavám, nagyon szeretem, és eszembe se jutna eladni őt. De egyszerüen annyira hullik a szőre! Mindenhol kutya szőr van a szobámban, a szőnyeg.. az ágyam.. mindenhol, ha felveszem őt akkor az egész pólóm tiszta szőr lessz.. És nemtudom mit tegyek:(
2012. máj. 9. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáltad már a Furminátort? Ez egy fésű szerű dolog, és 90%-ban kiszedi az elhalt szőrszálakat.

Nekem is hullott/hullik a kutyám szőre, de ezt használom és alig néhány szálat látni az ágyon vagy akárhol. Szerintem próbáld ki! :)

2012. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, kerestem egy oldalt, itt meg bírod nézni hogy néz ki, és árak is vannak, igaz nem a legolcsóbb, de szerintem nem bánnád meg!

Itt a link:

[link]

2012. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A problémádra a trimmelés a megoldás. Ezt kutyakozmetikus csinálja. Én ehelyett sűrű fogú fésűvel kb. 3 hetenként átfésülöm a kutyámat és a szőrszálaknak csak a legvégét megfogva "megtépkedem". Valami hasonló a trimmelés is. Így kijönnek a már elhalt szálak, s kb. 3-4 hétig nincs vele gond. Ezért ismétlem kb. 3 hetenként. Különben a kutyának ez nem fáj, sőt nagyon szereti. Ha csak játékból megfogok egy szőrcsomót és "megtépem", már lefekszik a lábam elé, hogy csináljam tovább.
2012. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző! Ne ajánlgasd már a trimmelést, ha fogalmad sincs róla h mi az!


Az elsőnek igaza van, egy furminátorra van szükséged. Olcsóbban már találsz eredetit a vaterán is.


Üdv: egy kutyakozmetikus

2012. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!