Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő az én kutyusom, szerintetek...

Ő az én kutyusom, szerintetek milyen keverék lehet?

Figyelt kérdés
[link]

#fajta #kutya. keverék
2012. máj. 9. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj!Hát ő nagyon szép és elegáns kutya :) Hát Border collie tuti van benne valahol........
2012. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Barbarettó ***** válasza:
Egyértelmű.hogy a Border Collie vér benne van! Amúgy nagyon szép,és cuki kutya! :)
2012. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, a border nekem is beugrott, de mi lehetett a másik? Amúgy nagyon okos intelligens!
2012. máj. 9. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
húú majdnem olyan, mint egy rövidszőrű border collie :) gyönyörűűű. Én még valamilyen terriert látok bele egy kicsit, de kitudja. Akár valamilyen agár is lehet, ha jól látom elég magas és hosszúlábú. Bár ez egy oldalképen jobban látszana.
2012. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, elég nyakigláb!
2012. máj. 9. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő egy lurcher, vagyis agár-border collie keverék. Népszerű mix a vadászok, rapsicok és sportkutyások közt.
2012. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi!
2012. máj. 10. 04:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fejhossza olyan foxterriernek tűnik. Szóval szerintem border foxi keverék. ^^

Sportos egyébként?

2012. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, imád rohangálni ugrálni labdázni, csupa erő és energia! :))
2012. máj. 10. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!