Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis spicc kutyáknak kb mekkora...

Kis spicc kutyáknak kb mekkora az alomszámuk?

Figyelt kérdés
Van egy szuka kutyám és kaptam mellé egy fajtatiszta kant amelyik bepározta.Nagyjából mennyi kiskutyája szokott születni ennek a fajtának?Hol érdemes meghirdetni,hogy hamar elkeljenek?

2012. máj. 11. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

eleve az almot nem érdemes lehozni!

törzskönyveztetni már lehet, hogy nem tudnád őket (úgy tűnik bedől a MEOE), az ellés lehet komplikált (tegyél félre császárra olyan 30-40ezer forintot), utána a kölyköket féreghajtani kell, oltatni kell, kölyöktáppal etetni, és ha a szuka teje valamiért elapad (akár a császár miatt, akár egy betegség miatt) akkor tápszerezheted őket, amit bizony aranyáron mérnek. eredmények, szűrések, és kennelnév nélkül pedig jó, ha párezer forintért megveszik őket. tenyészteni csak akkor érdemes, ha szívvel-lélekkel jót akarsz egy fajtának, előre akarsz lépni, javítani az állományon, ez ad annyi pluszt lélekben, hogy ne zavarjon az anyagi deficit.


ha jól akarsz járni (és jót akarsz a kutyáidnak) akkor elviszed előbb a szukát, majd a kant ivartalaníttatni.

2012. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted jót akar a kutyáinak, ha az első dolga az volt h pároztassa őket?
2012. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Mocskos szaporító vagy.
2012. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Az előzőnek tökéletesen igaza van. Annyit tennék hozzá, hogy spiccekre nincs kereslet, találsz a menhelyeken is belőlük már. Már nem vásárolják, inkább kidobják őket az emberek.
2012. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És egy tornádo is elviheti a házat...Azért ennyire nem vagyok negatív,nagyon ritka a komplikáció, szeretném ha lenne kiskutya.Törzskönyv nem kell, így is el fogják vinni,nagyon aranyos szép kutyák, a szuka nekem se papíros.
2012. máj. 11. 16:53
 6/20 A kérdező kommentje:
Azért a kérdésre is válaszolhatna valaki.
2012. máj. 11. 16:55
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell törzskönyv? A szukád is csak egy keverék? Hogy jönne egy tornádó és téged vinne el a jó büdös fenébe!


Kell a kiskutya? Ki mondta? A szuka tán hozzádszólt és annyit mondott: Mostantól életem végéig évente kétszer akarok elleni!

2012. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem keverék csak nincs papírja. De úgy látom neked van papírod a dilidokitól csak még nem váltottad ki!
2012. máj. 11. 17:00
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem keverék, de nincs törzskönyve? Ez valami csodakutya? Csak mert a fajtatisztaságot a törzskönyv bizonyítja, te nagyon sötét!
2012. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon csak hülyék vannak, akik nem tudnak olvasni? Nem az a kérdés milyen papírja van a kutyának meg lesz- e kiskutya,mert erről nem kértem véleményt.Mégis mi tiltja ,hogy a saját kutyámnak kölyke legyen?Eszem megáll.
2012. máj. 11. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!