Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utál a kutyám? Eddig...

Miért utál a kutyám? Eddig nem volt semmi baja sem.

Figyelt kérdés

Úgy 3 napja a kutya remeg, reszket ha meglát. Eddig semmi baja nem volt. Nem bántom, gyakran szeretgetem. Heti egyszer megyünk sétálni, de nagy kertünk van, ott van egész nap, biztosan nincs mozgáshiánya. Úgy 5 perce a barátommal kinn labdáztunk az udvaron, persze a kutyával. A labdát nekem nem hozza vissza, rám sem hederít. Ha a labdát én dobom el, utána sem megy, a barátomnak persze vissza viszi a labdát, a kezébe adja, majd büszkén hátrébb lép kettőt, várja hogy újra eldobja. Amúgy egy 1,5 éves német törpe spitz. Fiú. Volt már előtte kutyám. Nemrég halt meg. Míg élt, ő akkor került hozzánk. Nem értem hogy neki mi baja velem. A jutalomfalatot amit imád, tőlem nem fogadja el. Meg ugyan nem ugat, de mikor hazajövök sem üdvözöl, mint eddig.

Nem hinném hogy rossz gazdi lennék, mert az előző kutyám úgy kaptam meg hogy valaki máshoz volt hűséges. Alig 2 év alatt elértem hogy elfogadjon. 13 évesen halt meg szegény, de soha nem fordult ilyen elő. Valami ötlet hogy mi történhetett vele? Nagyon zavar ez a helyzet hogy utál a kutyám.

Köszi előre is a válaszokat.


2012. máj. 11. 19:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
lehet nemszereti a szagod
2012. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

"Alig 2 év alatt elértem hogy elfogadjon. " LOL.


Szerintem az történhetett, hogy már nem tekint rád falkavezértként és nem tisztel.

2012. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első és második. Gondoltam tudtok értelmes választ adni, de ha csak trollkodni jártok ide akkor látogassátok meg az édes jó anyukátokat ;)
2012. máj. 11. 19:54
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, hogy utálna. Ő nem ember, hogy utáljon! Ne erőltesd, majd magától fog menni hozzád. Ha remeg és reszket, az legfeljebb az izgatottságtól lehet, lehet, hogy érzi rajtad az idegességet, vagy egyéb negatív kisugárzást és nem érti, hogy mi van, mit akarsz tőle. Meg fog oldódni magától a dolog. Közelíts felé szeretettel gondolatban, és ne legyél rá mérges, hogy utál, mert teljesen alaptalan a félelmed stb...
2012. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát ez a kutyában így, 3 nap alatt elmúlt. Hát jah. Te is jó sokat értesz. Ha lenne kutyád, tudnád hogy nem szabad túlságosan ráerőltetni magad. Nem kölyök kutya volt mikor hozzám került, benne volt bizony a korban. Idő kell hozzá. Ez a kutya csak 1,5 éves..
2012. máj. 11. 19:56
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 köszi. De nem vagyok sem ideges, sem izgatott. Nem értem hogy miért távolodott el ennyire.. Eddig reggelente mikor csörgött az ébresztő idejött az ágyamhoz és nem hagyott visszaaludni.. Most alszik tovább mintha misem történt volna. Valami nagyon megváltozott benne. :(
2012. máj. 11. 19:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Ha többször mennél el vele sétálni, az erősítené a kapcsolatot köztetek. Mozogjatok együtt sokat.
2012. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ.
2012. máj. 11. 20:07
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
meglátogattam, folytatódhat a trollkodás?
2012. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
11%

2. kommentelő vagyok..

Nem trollkodni próbáltam de sajnálom, hogy így értelmezted. Bár lehet, hogy az én hibám is mert kihagytam a pontot és a nagybetűt ezért nemtűnt kellőképp komolynak. Ezzel arra akartam célozni, hogy lehet megváltozott a szagod valami miatt és ezért nemkedvel a kutyád ujjabban..Mert például a romák szagát se kedveli jónéhány kutya.

2012. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!