Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 15 éves lány egy német dogot sétáltat?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nagyon meg szoktak bámulni:)
2012. máj. 11. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Kiröhögném, aztán mennék tovább.
2012. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Csinálnék egy képet a telómmal, aztán feltenném facebookra, hogy a barátaim is kinevethessenek.
2012. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Eleve kevés dogot lehet látni. Maga a kutya mérete miatt is érdekes az embereknek. Lehet, nem is téged bámulnak, hanem a kutyát.
2012. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Kiröhögősök tipikus suttyók..Német dogot amúgy is megnéznek mert nagy és szép kutya, tökmindegy ki viszi. De kutyát nem izomból kell megtartani akkor már rég rossz,szóval ha szépen sétál ,akkor a 15éves lány többet tud mint sok felnőtt aki a pincsijét se tudja megnevelni és kordában tartani.
2012. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1%
Kutya sétáltat téged, akkora böszme állat, ha két lábra áll nagyobb nálad kétszer.
2012. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Én leszarnám.
2012. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
90%

Attól függ, milyen az összkép a kutyáról és Rólad :)

Ha szépen laza pórázon, vagy szabadon, de fegyelmezetten ballag melletted a kutya, akkor elismeréssel mosolyognék, hisz nem az számít, hogy a gazda 3-szor annyit nyomjon, mint a kutya...hanem a nevelés és a gazdi-kutya kapcsolat a fontos, hogy a kutya minden körülmények közt hallgasson a gazdijára!

Viszont ha a kutya vontatna Téged, vagy többszöri hívásra sem térne vissza Hozzád, akkor arra gondolnék, hogy mi a fenének ekkora kutya Neked, ha nem tudtad megnevelni...


Összességében az, hogy Te 15 éves lány vagy és egy német dogot sétáltatsz, egyáltalán nem kiakasztó és nem is nevetséges, mint ahogy egyesek előttem azt állították...

2012. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolnám, hogy jó az ízlésed. Szép, méltóságteljes kutya, és igen, nagy termetű. Az emberekkel ne foglalkozz, sajnos egyre inkább hasonlítunk értelmi színvonalban Amerikára, ahogy az egyes hozzászólásokból is jól látszik.
2012. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszene a latvany,

gyonyoru kutya,tok mindegy ki setaltassa.22 vagyok,viszont 155 centicske csak,igy amikor a staffimmal setalok,egy ket ember megnez engem is,marmint a kutyam.szepen lab mellett halad,igy csak pozitiv visszajelzesek vannak.

2012. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok és sétáltatom. :) De elég nehezen megy mert nem engem ismer el gazdának, és (bár hallgat rám általában) a gazdával sokkal jobban sétál. Főleg hogy nem is tanítottuk rendesen sétálni pórázon, mert általában szabadon rohant mellettün, össze-vissza cikázik.
2012. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!