Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Áttudok nevezni egy 6 hónapos...

Áttudok nevezni egy 6 hónapos kiskutyát egy másik névre?

Figyelt kérdés
Dobi kislány eladja a gazdája, mert túl energikus neki én meg elakarom hozni. Bellának hívják, hallgat a nevére. De nekem ez nagyon nem tetszik és van egy kedvenc nevem, amit mindig is a kutyámnak akartam adni, aki doberman. És az a Dwyn. Hogyan tudnám átnevezni? :)
2012. máj. 13. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ezentúl így hívod. 1-2 hét alatt megszokja. :)
2012. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ugyanúgy, mintha egy bébi kutyával csinálnád. Magától átszokik rá, ha így hívod. Nagyon kicsi ő még. Felnőtt kutya is megtanulja, nemhogy egy kölyök. :)
2012. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem is dobermannom van, igaz az enyémet 3 hónaposan hoztuk el úgy hogy más névre hallgatott, de bármikor át lehet szoktatni más névre. A lényeg hogy csak az új nevén szólístd, lehet nem könnyű de megfogja szokni!
2012. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapig hallgatott egy névre, utána még egy hónapig így hívtam, mert vacilláltam a nevével, aztán úgy 5 hónapos korában átneveztem. Kb pár óra alatt már hallgatott az új nevére.
2012. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!