Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mire szolgál a kutyaházon?

Ez mire szolgál a kutyaházon?

Figyelt kérdés

van egy ilyesmi háza a benti kutyámnak: [link]


az ajtón van egy kemény műanyag lengőajtó,mire való? gondolom nem azért hogy bent tartsa a meleget mert bentre való. le lehet szedni. leszedjem? vagy hagyjam rajta?



2012. máj. 13. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Benti kutyának szerintem úgy ahogy van,felesleges a kutyaház.

Legyen egy szőnyege, vagy egy saját tér,ahol lefekhet,és legyen sétáltatva, vagy a mozgásigénye valamilyen szinten legyen kielégítve.Ennyi.Ja meg persze kapjon megfelelő mennyiségű és minőségű tápot.Ennyi.

2012. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az igazi kutyaház ajtó. A kutya megszokja, hogy ha bemegy rajta, becsukódik. És ugyazon az ajtón jön ki a házából. Így kevésbé zavarják a körülötte zajló események, ha magányra van szüksége, vagy aludni akar.
2012. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinti kutyának való hogy bent tartsa a meleget ősszel vagy télen. Benti kutyának tök felesleges, elég egy kis párna vagy takaró esetleg ágyon aludhat :) Ha akarod szedd le, de benti kutyának felesleges.
2012. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló! nem arról kértem tanácsot hogy hogy kell kutyát tartani!!! és ezt a kutyaházat úgy kaptam mert ki akarták dobni full újan. és ingyen elhoztam. a többieknek köszi a választ!
2012. máj. 13. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez szerintem kintre kicsit luxus. Ilyet utoljára egy teraszon láttam, egy kis palota pincsinek volt ilyen ólja. Bentre azért jó, mert el tud vonulni az eb
2012. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a kutyák szeretik ha saját vackuk van. Nálam erre szolgálnak a ketrecek a házban. le vannak takarva, és olyan mint egy kis kuckó. Szerintem mindenképp praktikus, akár bentre, akár kintre. nyáron az ajtót simán leveheted, de ha kinnt hagyod, akkor télre tedd vissza.
2012. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ebben télen kint? meghagyna hiszen csak műanyag! amúgymeg kinti benti kutya. nyáron néha kint alszik.
2012. máj. 13. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:
ha hosszú szőrű nem fagy meg, ez nem sima műanyag, valami szigetelőnyavalya is van benne. <;
2012. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de nem azt mondtam hogy ilyen hanem csak hasonló! de ez nincsen szigetelve hanem csak sima múanyag
2012. máj. 14. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
maga a műanyag nem sima műanyag:)))))
2012. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!